Artuss Kaimiņš jaunas dziedātājas videoklipā citē sevi

2 komentāri
Artuss Kaimiņš jaunas dziedātājas videoklipā citē sevi

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu dziesmu startē dziedātāja Katrine Lukins. Dziesmai tapis arī videoklips, kurā piedalās arī aktrise Kristīne Nevarauska un aktieris un deputāts Artuss Kaimiņš.

Katrines Lukins iepriekšējie singli Live Tonight, You Are The Reason, Running To You un Find You izdoti gan Latvijā, gan Polijā un ir skanējuši visu triju Baltijas valstu radiostacijās, informē Mikrofona ieraksti.

Jaunās dziesmas Crush & Burn mūzikas autori ir pati Katrīne sadarbībā ar savu tēvu Andri Lūkinu un producentu Kārli Indrišonoku, bet dziesmas tekstu rakstījusi pati dziedātāja. Klipā piedalās aktrise Kristīne Nevarauska, kā arī aktieris un deputāts Artuss Kaimiņš, kurš videoklipa noslēgumā citē pats sevi: ”Tu zini, kas es esmu?”.

”Tikai tu pats vari iespaidot lietas. Arī, kad viss iet slikti, var atrast ceļu atpakaļ. Dažreiz šķiet, ka tevi neviens nesaprot un ka tu esi viens uz šīs pasaules ar savām problēmām. Mēs arī īsti neapzināmies, cik patiesībā varam būt stipri un paši sev palīdzēt,” jauno dziesmu komentē Katrīne.

”Esam daudzas reizes darījuši lietas, apzinoties, ka tas ir nepareizi, līdz beidzot, tu saproti, ka tā turpināt nevar un lietas ir jāatrisina. Dažreiz tikai tad, kad kaut kas atgadās, tu saproti, cik tas tev ir bijis svarīgi,” dziedātāja dalās pārdomās.

Video filmēja un režisēja Artis Dzērve, bet pie sižeta līnijas strādājuši visi dziesmas autori kopīgi.

2 komentāri