Arstarulsmirus un Edavārdi izdevuši Foršu dziesmu

1 komentārs
Arstarulsmirus un Edavārdi izdevuši Foršu dziesmu
Publicitātes foto

Hip hopa izpildītājs Edavārdi un mūzikas producents un izpildītājs Arstarulsmirus, iepriekš zināms kā Gustavo, klausītāju izmanībai nodod kopdarbu Forša dziesma, informē mūziķu pārstāvji KN3.

Šāda veida sadarbība abiem autoriem un izpildītājiem ir pirmo reizi, radošais process, gan sacerot un ierakstot dziesmu, gan filmēšanas laukumā, bija ļoti patīkams, organisks un savstarpēji papildinošs. Pēc Arstarulsmirus domām – sadarbība ar lielo ”S”.

Tikmēr Edavārdi dalās pārdomās ar gūto pieredzi: ”Sadarbības process bija ļoti radošs un tas rosināja mani paskatīties uz dziesmas vārdu radīšanu no cita skatupunkta. Rakstot tekstu kopā ar Arstarulsmirusu, veidojās sarunas par dziesmā aprakstīto situāciju un to, kā labāk atspoguļot nevērību. Šo sarunu rezultātā radās daudz labu ideju, kuras neparādītos, ja es rakstītu tekstu viens pats.”

Video

Kopdarbā Forša dziesma paustā ideja – darīt visu iespējamo, lai ik mirkli mēs varētu būt šeit un tagad, būt apzināti un vērīgi pret savām izpausmēm, lai pilnībā izdzīvotu un izbaudītu savu dzīvi un dotu tādu iespēju arī līdzcilvēkiem.

”Tik daudz reižu, kad esmu bijis par kaut ko satraucies vai ārkārtēji sapriecājies, ir gadījies veikt nepārdomātu izvēli, reaģēt pārāk impulsīvi vai izteikt kādu kategorsiku viedokli, kas radīja vietu pārpratumiem vai konfliktiem. Šo kompozīciju veidojām, lai tā kālpotu kā atgādinājums par to, ka tieši papildus vērīgums un apzinātība ir tas, kas var mums palīdzēt mazināt pārpratumu un negadījumu skaitu un uzturēt cieņpilnākas attiecības ar līdzcilvēkiem,” stāsta Arstarulsmirus.

Edavārdi ir latviešu hiphopa izpildītājs un liriķis, kas tic tam, ka viņa sacītais spēj kaut ko mainīt un ietekmēt. Latvijas hip hop scēnā Edavārdi ir atzīmējies kā radošs un daudzpusīgs reperis, un bijis arī kolektīvu PKI un Riekstu Armijas sastāvā. Mūzikas vidē Edavārdi aktīvi darbojas jau astoņus gadus, kuru laikā ir izdoti seši albumi.

Arstarulsmirus šobrīd strādā pie jauna muzikāla materiāla radīšanas albumam Vēlējuma dziesmas, kas ir gaidāms nākamgad. Žanra ziņā jaunās kompozīcijas raksturojamas kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

Foto

1 komentārs