Arstarulsmirus pēc trīs gadu pauzes izdod jaunu dziesmu

2 komentāri
Arstarulsmirus pēc trīs gadu pauzes izdod jaunu dziesmu
Publicitātes foto

Mūzikas producents un izpildītājs Arstarulsmirus – iepriekš zināms kā Gustavo – pēc gandrīz trīs gadu pauzes publisko jaunu dziesmu Mācos mācīties.

Jaunais skaņdarbs ir pirmais vēstnesis no izpildītāja topošā albuma Vēlējuma dziesmas, kuru plānots izdot nākamgad, norāda mūziķa pārstāvji.

”Mēs dzīvojam tik ļoti dinamiskā laikmetā, ka arvien biežāk cilvēkam atklājas pavisam jaunas darbības jomas un līdz šim nebijušas profesijas. Šādos mainīgos apstākļos mācīšanās prasmes attīstīšana var pamatoti kļūt par dzīvesveida neatņemamu sastāvdaļu. Dziesma Mācos mācīties ir mans vēlējums ikvienam, kurš ir apņēmības pilns mācīties un apzināti turpina sevis izziņas procesu visa mūža garumā, meklējot inovatīvas izglītošanās pieejas,” par dziesmas tapšanas motivāciju stāsta Arstarulsmirus.

Video

Iepriekš Arstarulsmirus muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo, līdzšinējās karjeras laikā izdevis četrus solo albumus, producējis grupas Prāta vētra albumu Tur kaut kam ir jābūt un sniedzis koncertus, kuros tika pulcēti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku klausītāju. Gustavo bija ir viens no hip hop žanra celmlaužiem Latvijā, 2013. gadā paziņojot par projekta Gustavo noslēgumu. Tam sekoja darbs pie jauna materiāla, kas žanra ziņā raksturojams kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

Foto: mūziķis tagad un agrāk

2 komentāri