5 komentāri

Pirmdienas rītā izplatīti satraucoši jaunumi slavenās Kardašjanu ģimenes sakarā. Kimai Kardašjanai piedraudēts ar ieroci viņas viesnīcas istabā Parīzē. Kimas vīrs, megapopulārais reperis Kanje Vests, ziņas saņēmis koncerta vidū un to dēļ pārtraucis uzstāšanos.

Kā ziņo BBC, svētdienas naktī viesnīcas istabā pie Kimas ieradušies divi bruņoti vīri, kuri bijuši maskējušies par policistiem – tā atklājis kāds zinātājs.

Zvaigzne pārdzīvojusi pamatīgu pārbīli, taču fiziski viņai nekas nekait. Parīzes policija oficiāli apstiprinājusi faktu, ka notikusi laupīšana, kurā cietusi arī Kardašjana, taču viņai, par laimi, nekas nekait.

Uzsākta izmeklēšana. 35 gadus vecā realitātes šovu zvaigzne šobrīd atrodas Francijā kopā ar māti Krisu Dženeru un māsu Kendalu Dženeru, lai apmeklētu Parīzes modes nedēļu.

FOTO

Baisie jaunumi Kimas vīram tika paziņoti brīdī, kad mūziķis sniedza koncertu. Mūziķis pārtrauca uzstāšanos, paziņojot, ka viņam ir ārkārtas situācija ģimenē. Šo brīdi iemūžinājuši fani.

Video

TOP komentāri

 • Artūrs
  +2 +1 -1

  Artūrs

  Ir jau viņa drusku smieklīga ar visām savām izdarībām, bet šoreiz cilvēcīgi žēl.
 • Bube
  0 0 0

  Bube

  Laupītāji esot bijuši policistu formās, tāpēc arī esot bijis tik viegli iekļūt viesnīcā un neitralizēt apsardzi.
 • Daina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl