Arēnas koncertu gaidās Dons izdod smeldzīgu “rīta dziesmu”

4 komentāri
Arēnas koncertu gaidās Dons izdod smeldzīgu “rīta dziesmu”
Foto: F64

Mūziķis Dons laidis klajā singlu ”Tev pieder rīts”. Šis ir trešais singls no pērnā gada oktobrī izdotā studijas albuma ”Tepat”, informē mūziķa pārstāve Undīne Buka.

”Joprojām atceros to agro rītu, kad šī dziesma tapa. Rakstot, manas domas bija ap seno stāstu par laimīgo kopdzīvi, un sajūtu, kad otram gribas atdot visu, kas Tev pieder, pat savu Rītu, ja vien būtu tāda iespēja,” stāsta Dons.

”Tev pieder rīts” vārdu un mūzikas autors ir Dons, dziesmas producents – Krišjānis Geidāns. Ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijās ”Sound Division” un “Anson’s LAB” tepat, Latvijā.

Video

Jau nākammēnes 14. un 15. februārī, par godu jaunā albuma iznākšanai Dons sniegs divus īpašus lielkoncertus Arēnā Rīga. Koncertos ”Tepat” izskanēs gan dziesmas no jaunā albumu, gan arī tādas dziesmas kā ”Medus Pods, ”Pēdējā Vēstule”, ”Dieviņš” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas.

Uz 14. februāra koncertu pieejams tikai atsevišķas sēdvietas, bet vēl ir iespējams iegādāties biļetes uz 15. februāra koncertu. Biļetes iegādājamas ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Foto

Foto: Dons Dzintaru koncertzālē

4 komentāri