Ar uzstāšanos Amigo Dzintara dziesmu finālā Santa Zapacka noslēgs karjeru

3 komentāri
Ar uzstāšanos Amigo Dzintara dziesmu finālā Santa Zapacka noslēgs karjeru
Foto: publicitātes foto

Viena no Amigo Dzintara dziesmu aptaujas šā gada finālistēm – dziedātāja Santa Zapacka – paziņojusi, ka pēc aptaujas fināla, kas 18. jūnijā norisināsies Jelgavā, Pasta salā, viņa pārtrauks savas skatuves gaitas.

Par to ziņo Amigo Dzintara dziesmu noslēguma koncerta rīkotāji. Starp deviņiem aptaujas finālistiem Santa Zapacka iekļuvusi ar savam ilggadējam skatuves partnerim Harijam Ozolam (viņš mūžībā aizgāja 2015.gadā) veltīto dziesmu Aiznes vējam.

Pati dziedātāja pavēstījusi, ka uzstāšanās Amigo Dzintara dziesmu aptaujas noslēguma koncertā un Harijam veltītā dziesma būs kā ”skaists noslēgums viņas muzikālajam stāstam”.

Turpmāk viņa gatava nodoties jauniem izaicinājumiem, kas nav saistīti ar dziedāšanu. Tādēļ 18. jūnijā Santas Zapackas faniem ir beidzamā iespēja dzirdēt iemīļotās dziedātājas uzstāšanos. Dziedātāja arī paziņojusi, ka turpmāk nesniegs intervijas.

Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālā iekļuvušas arī grupas Baltie lāči, Lauku muzikanti, Sestā jūdze, Brīvdiena, Galaktika un Oranžā kora meitenes, kā arī dziedātāji Aigariņš, Rikardions un Dzintars Čīča. Pēc vērienīgā koncerta, kurā piedalīsies arī dažādi viesi, notiks nakts balle.

Jelgavā, Pasta salā, skatītāji tiks gaidīti jau no plkst. 20.00. Koncerta tiešraides sākums plkst. 21.10 kanālā LNT un Latvijas Radio 2. Kā allaž, tieši skatītāju balsojums noslēguma koncerta dienā noteiks, kura no deviņām dziesmām kļūs par sezonas iemīļotāko melodiju, un iegūs īpašo balvu no Amigo.

3 komentāri