Ar šiku ballīti Tallink nosvin 10 gadu jubileju Latvijā

2 komentāri
Ar šiku ballīti Tallink nosvin 10 gadu jubileju Latvijā
Foto: F64

Trešdien, 6, martā, uz prāmja Isabelle ar sabiedrībā zināmu personu klātbūtni Tallink svinēja Rīga-Stokholma līnijas 10 gadu jubileju.

Starp svinību viesiem bija arī dziedātāji Intars Busulis un Olga Rajecka, kā arī aktieris Lauris Subatnieks un producents Juris Millers. Kā pienākas svētkos, neiztika bez jestrām dejām, svētku tostiem un krāšņas tortes. Viesus priecēja gan klaunu priekšnesumi, gan Latīņamerikas deju trupa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Uz prāmja Isabelle ierīkoti četri dažādi restorāni un kafejnīca, četri bāri, šovu zāle un diskotēka, karaoke skatuve, sauna un bērnu rotaļu istabas. Ceļojuma laikā tiek piedāvāta aizraujoša atpūtas un izklaides programma ar Latvijas un starptautiskiem māksliniekiem, īpašām izrādēm un dažādām aktivitātēm bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem.

TOP komentāri

 • Egils
  +1 +1 0

  Egils

  BEZ TABU 15.02.2016 apt. 24 minūte Sižets par AS "Tallink Latvija", reģ. Nr.40003781531 shēmošanu - ko Valsts Policija nevar Atklāt Gadiem!!!
  *Jelgavnieks Egils sludinājumu portālā SS.lv noskatījis ļoti izdevīgu Tallink kruīza biļešu piedāvājumu. 545 eiro vietā sludinājuma turētājs varot nokārtot astoņiem cilvēkiem braucienu par 380 eiro, vēsta TV3 raidījums Bez Tabu. (15.02.2016 apt. 24 minūte Sižets par AS "Tallink Latvija", reģ. Nr.40003781531)
  Nauda pārskaitīta uz Oļega Careva kontu, kurš it kā esot Tallink darbinieces tēvs. Egils saņēmis brauciena apstiprinājumu uz sava vārda, to pārbaudījis, zvanot uz Tallink biroju.
  Nekas neliecināja par to, ka ceļojums neizdosies, līdz astoņi braucēji ieradās Rīgas pasažieru ostā.

  Rezultātā kruīzs Egila kompānijai izmaksājis 925 eiro. Uzņēmums Tallink solījis, ka pasažieri naudu saņems atpakaļ tad, kad cilvēks, kurš biļetes iegādājies, uzrakstīs iesniegumu.
  Tikai diemžēl Egils nezina, ar kā kredītkarti veikts maksājums.
  Tallink uzsver – ar ceļotāju saistītā informācija ir konfidenciāla, bet pēc pieprasījuma tiek nodota atbildīgo valsts iestāžu, tai skaitā policijai, konkrētas lietas izmeklēšanai.
  Tallink uzņemas atbildību par ceļojumu biļetēm, kas iegādātas Tallink ceļojumu birojos, Tallink klientu zvanu centrā, Tallink Online un tikai tajās tūrisma aģentūrās, kas ir oficiālie Tallink sadarbības partneri.
  Tallink neuzņemas atbildību par jebkāda cita veida darījumiem, kas veikti ar biļetēm, tai skaitā pārdošanas un pirkšanas darījumiem dažādos interneta portālos, piemēram, SS.lv.
  Uzņēmums aicina neiegādāties biļetes no trešajām personām, lai gan sludinājumu portālā redzams, ka izveidota pat atsevišķa sadaļa prāmju biļetēm.
  Pārsvarā gan tiek tirgotas dāvanu kartes un šobrīd atrodams tikai viens sludinājums, kur piedāvāta 50% atlaide.
  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē uzsākts kriminālprocess par krāpšanu.
  Policijas rīcībā ir informācija par to, ka sludinājumam atsaukušies arī citi ceļotgribētāji. Bet tā kā sūdzību policijā nav, iespējams, citiem brauciens izdevies.
  Detalizētāku informāciju procesa virzītājs nesniedz, bet jāpiemin, ka Egils iesniegumu valsts policijā nodeva 2014. gada septembrī.*

  Vestule no Tallink - Paldies par Jūsu vēstuli un viedokli. Kā jau rakstījām arī Jums privāti adresētā atbildes vēstulē, ar ceļotājiem saistītā informācija ir konfidenciāla. Konkrētas lietas izmeklēšanai notiek sadarbība ar iesaistītām pusēm, tai skaitā policiju.
  Tallink uzņemas atbildību tikai par ceļojumu biļetēm, kas iegādātas oficiālos Tallink pārdošanas kanālos. Tallink neuzņemas atbildību par jebkāda cita veida darījumiem, kas veikti ar biļetēm, tai skaitā pārdošanas un pirkšanas darījumiem dažādos interneta portālos, piemēram, arī Jūsu minētajā portālā ss.lv.
  Aicinām ceļotājus būt uzmanīgiem un nepakļauties, iespējams, mānīgiem un krāpnieciskiem piedāvājumiem interneta vidē, kā arī neiegādāties biļetes `no rokas` no t.s. trešajām personām par it kā labākām cenām utml. Aktuālās un izdevīgākās cenas ir pieejamas tikai un vienīgi oficiālajos Tallink pārdošanas kanālos.

  Jūsu Tallink


  Pirmā Rezervācija 16.06.2014 ir iegādāta Oficiāli ar Kredītkarti - AS Tallink Latvija Mājas lapā! Un otro X maksāts AS Tallink Latvija -Birojā Rīgas pasažieru ostā - izbraucot Uz Stokholmu!
 • Egils
  0 0 0

  Egils

  BEZ TABU 15.02.2016 apt. 24 minūte Sižets par AS "Tallink Latvija", reģ. Nr.40003781531 shēmošanu - ko Valsts Policija nevar Atklāt Gadiem!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl