9 komentāri

Ar dzīvespriecīgu dziesmu ”Kā tas skan” Latvijas hiphopā startē divi limbažnieki – Ivars un Kaspars Roze. Kā portālam Skaties.lv norāda Ivars, ”dziesmas ir par vasaru, par to, kā mēs to izbaudām un redzam”.

”Tā kā Limbažos vairs īsti nav neviena, kurš repo, mēs nolēmām to atdzīvināt. ”Kā tas skan” ir mūsu kopdarbs. Kaspars ir mans sens draugs un, kad atbrauca uz Latviju, ierakstījām šo dziesmu,” portālam Skaties saka Ivars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

19 gadus vecajam Ivaram Dūdam mūzika ir sirdslieta.

”Ļoti patīk radīt ko jaunu – būt radīšanas procesā. Ārpus mūzikas šobrīd īsti ne ar ko citu nenodarbojos veselības stāvokļa dēļ. Pirms tam dzīvoju Nīderlandē un strādāju loģistikas kompānijā.

Mana pieredze mūzikā ir samērā ilga. Cik sevi atceros, tik ar to nodarbojos – sākotnēji spēlēju ģitāru, tad uz laiku savas gaitas mūzikā pārtraucu.

Vēlāk kopā draugu Aivi ākstoties ballītēs sāku pievērsties brīvrunai. Ļoti iepatikās repošana un izlēmu, ka vēlos veidot dziesmas, taču hiphopu klausos, cik sevi atceros,” stāsta reperis.

Foto: Limbažu reperi Ivars un Kaspars Roze

”Šī ir mūsu pirmā kopīgā dziesma un noteikti ne pēdējā, jo iepriekšējo gadu laikā Limbažos repmūzika ir mirusi un īsti nekas jauns nav tapis. Mēs izlēmām, ka to mainīsim,” apņēmīgs ir Ivars.

Beidzot arī Jūrmalai sava repa zvaigzne – Stīvens jeb #Y#B

Kaspars Roze jeb Kaspars Vanka ir dejotājs un dzīves baudītājs. ”Līdzās mūzikai nodarbojos ar hiphop, shuffle un citu deju stiliem. Agrāk pasniedzu deju nodarbības, un dejā esmu ar visu sirdi, tāpat kā mūzikā.

Pirmo dziesmu uzrakstīju 14 gadu vecumā un aizvien turpinu to darīt. Tagad tie ir jau 8 gadi,” ar sevi īsi iepazīstina Kaspars.

Pirms sešiem gadiem viņš kopā ar skolas biedriem nodibinājis hiphopa grupu ”HSR”. Pēc tās pajukšanas iesaistījies repa duetā ”R&R Jeb Roze & Ricky’s”. Pēc diviem gadiem un 15 ierakstiem arī duets izjucis, bet Kasparam ir iecere to atjaunot.

”Pēdējo trīs gadu laikā darbojos solo un uztaisu kādu dziesmu kopā ar draugu, kurš ir ar sirdi mūzikā,” stāsta Kaspars.

Patlaban viņš dzīvo UK un uz Latviju atbrauc trīs reizes gadā – lai satiktos ar seniem draugiem un ierakstītu mūziku.

Video: Ivara un Kaspara Rozes pirmā kopdziesma

Dziesmas ”Kā tas skan” tapšanā mūziķi saka lielu paldies Elgaram Reizniekam par azartu un vēlmi piedalīties dziesmā ar saksofonu, Rolandam Vankam par neatlaidību un videoklipu, Artūram Strautiņam par veltīto laiku, pacietību un pretimnākšanu ar dziesmas apstrādi un vēlmi palīdzēt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl