5 komentāri
Ar lāpstu pa seju! Dziedātājai Sutugovai gripas laikā ir savi knifiņi, kā neslimot
Foto: F64

Ievai Sutugovai šis rudens ir īpaši rosīgs – dziedātāja ik svētdienu kāpj uz TV3 šova Izklausies redzēts skatuves, drīzumā gaidāmas vairākas uzstāšanās komponista Mārtiņa Brauna 65. jubilejai veltītos koncertos, turklāt notiek gatavošanās dziedātājas pirmā albuma izdošanai. Laika slimot nav it nemaz, tādēļ portāls Skaties.lv izjautāja Ievu par to, kā viņa cīnās ar rudens nelūgtajiem viesiem – vīrusiem.

Ieva neslēpj, ka, lai arī skatuviskā darbība prasa stingru režīmu, dziedātāja tomēr šad tad ”nokrīt”. Taču, lai šīs reizes būtu pēc iespējas retākas, Ieva liek lietā kokteili ar visai bravūrīgu nosaukumu – Ar lāpstu pa seju. Tā recepti smaidīgā dziedātāja atklāj arī portālam Skaties.lv. ”Mazā katliņā nelielā ūdens daudzumā vāru gabaliņos sagrieztu greipfrūtu, citronu, ingveru un dzērvenes. Novāru kārtīgi – kamēr dzērvenītes pārsprāgst. Šķidrumiņu dzeru kopā ar medu. Tajā brīdī ir kā ar vitamīnu lāpstu pa seju.

Ja arī no neizveseļojas jau nākamajā dienā, tad organisms vismaz ir pilns ar vitamīniem,” dzērienu slavē Ieva.

”Ir vēl viena recepte no bērnu dienām, ko man vecāki iemācīja, – rupjmaizīte ar ķiplokiem. Maizīti apsmērē ļoti plānā kārtiņā un biezā kārtā pa virsu sagriež ķiplokus. Ja gribas, var uzbērt arī sālīti. Tādu maizi ēd, protams, vakarā. Arī ķiploki ir kārtīga vitamīnu deva,” dabas veltes veselības nostiprināšanai rekomendē dziedātāja. Viņas virtuvē šajā laikā atrodamas arī zāļu tējas.

Kā pati smej, seku remdējošo līdzekļu vidū Ieva mājas aptieciņā glabā sūkājamās tabletes un kaklā pūšamo smiltsērkšķu eļļu.

Foto

Līdzās dalībai TV3 svētdienas šovā Izklausies redzēts Ieva cītīgi gatavojas vairākiem komponists Mārtiņa Brauna jubilejai veltītiem koncertiem. ”Novembris man ir Mārtiņa Brauna zīmē,” priecājas Ieva. No 20. novembra līdz 9. decembrim dziedātāja uzstāsies komponista 65. jubilejai veltītās koncerttūres Darbi un nedarbi koncertos, bet 23. novembrī piedalīsies vērienīgajā koncertā Mārtiņš Brauns – 65, kas izskanēs Latvijas Nacionālajā teātrī.

Turklāt šis ne tuvu nav visas radošās aktivitātes. Dziedātāja laiku un enerģiju velta arī sava pirmā albuma ierakstīšanai un izdošanai. Plānots, ka tas notiks 21. februārī. ”Man tas ir ļoti liels notikums. Katru dienu tam gatavojamies. Ja tie nav mēģinājusi, tad tie ir organizatoriskie jautājumi. Ja tie nav organizatoriskie, tas es savā galvā tam visam briestu. Jo darba, protams, ir šausmīgi daudz, bet griba un prieks par to ir vēl lielāks,” ar patiesu aizrautību stāsta Ieva.

Foto: Ieva Sutugova uz Izkausies redzēts skatuves

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl