7 komentāri

Vasaras saulgriežos Latvijas populārās mūzikas aprindās sevi piesaka jauns un daudzsološs mūziķis Kapteinis Reinis. Klausītāju vērtējumam nodots viņa pirmais mazalbums jeb EP “Mirttantes Jāņuzāle”.

Jaunizdotajā EP atrodamas četras oriģinālkompozīcijas, kas ļoti labi iederēsies moderno jāņubērnu ballītēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad mēs radījām šo albumu, mēs domājām par katra klausītāja vēlmēm,” portālam Skaties.lv stāsta ”Man Vajag Naudu Records” CEO Guntars Račinskis.

Kopā ar Kapteini Reini mazalbuma ierakstā piedalījās Monta Zaļkalne jeb Mon Yah un Egils Leimanis (ģitāra). EP vāciņa noformējumu veidojis Raivis Drāka.

Foto: jaunā mūzikas zvaigzne Kapteinis Reinis

Audio: noklausies EP ”Mirttantes Jāņuzāle”!

Albuma tituldziesmai radīta arī karaoke versija. ”Lai pie ugunskura var dziedāt līdzi,” skaidro Račinskis.

Video: ”Mirttantes Jāņuzāle” karaoke

Kapteiņa Reiņa pirmā uzstāšanās kopā ar pavadošo moderno šlāgergrupu jeb deep schlager, jeb future schlager, jeb schlager house notiks Vecrīgas bārā “Cartel” 20. jūlijā. Šajā vakarā viņi dalīs skatuvi ar turbofolka ansambli “Oranžās brīvdienas”.

Taču šī nebūt nav vienīgā viņu uzstāšanās, jo grupa īpaši vēlas spēlēt zaļumballēs un izskatīs visus piedāvājumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl