Komentāri
Ar kaislīgu tango programmu Vidzemes koncertzālē uzstāsies “Duo Russo & Vilensky”
Publicitātes foto

Piektdien, 15. augustā, plkst 19:00 Vidzemes koncertzāli “Cēsis” pieskandinās Latvijā dzimušais čellists Ruslans Viļenskis un itāļu izcelsmes bandoneonists Paolo Ruso (Paolo Russo) no Dānijas, kuri apvienojušies duetā DUO Russo & Vilensky.

Kā informē koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Ozoliņa, koncertprogrammā skanēs slavenā argentīnieša Astora Pjacollas skaņdarbi, Paolo Ruso un komponista Djego Skizī, kurš tiek uzskatīts par labāko mūsdienu tango komponistu Argentīnā, kompozīcijas.

“Pēc lieliskā koncerta festivālā “Pasaules mūzika Eiropas virtuozu sniegumā” Rīgā, tango projekta DUO Russo & Vilensky mūziķus – Eiropā novērtēto čellistu Ruslanu Viļenski un itāļu komponistu bandoneonistu – Paolo Ruso varēs dzirdēt arī vidzemnieki. Tango mūzikas programmā, kura skanēs Cēsu koncertzālē, klausītāji varēs baudīt šī neparastā dueta spēli, kurā mūzikā kaislīgu itāļu temparamentu papildina ziemeļnieciska elegance” stāsta koncertzāles programmu direktore Inese Zagorska.

Ruslans Viļenskis ir viens no spilgtākajiem un pazīstamākajiem jaunās paaudzes Latvijas čellistiem, kurš čella spēli ir sācis apgūt jau no septiņu gadu vecuma Jūrmalas mūzikas vidusskolā, vēlāk mācoties pie pasaulslavenā čellista un pedagoga Dāvida Gēringasa, kā arī meistarklasēs pie izciliem pasaules klases māksliniekiem. Ruslans Viļenskis no 2007. līdz 2009. gadam bijis Berlīnes Filharmonijas orķestra Karajana Akadēmijas stipendiāts un šajā periodā strādājis ar pasaulē pazīstamākajiem solistiem un diriģentiem. Savas līdzšinējās karjeras laikā Ruslans ir uzstājies kā solists ar profesionālajiem Latvijas orķestriem – Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Liepājas Simfonisko Orķestri, “Rīgas Kamermūziķiem”, “Vidzemes kamerorķestri”. Piedalījies dažādos starptautiska mēroga festivālos Francijā, Nīderlandē, Vācijā, Lietuvā, Itālijā, Spānijā, Lielbritānijā, Krievijā un citās valstīs.

Komponists, pianists, bandeonists Paolo Ruso ir Dānijā dzīvojošs itālis, kas pēdējo 12 gadu laikā ir uzstājies daudzās pasaules valstīs. Paolo mācījies mūziku Ņujorkā pie Ričija Beiraha un Buenosairesā pie Nestora Markoni. Kā bandoneonists sācis koncertēt 2001. gadā. Ierakstījis septiņus mūzikas albumus, koncertējis un piedalījies kompaktdisku ierakstos kopā ar daudziem izciliem mūziķiem. Ruso ar panākumiem komponē mūziku ne tikai saviem muzikālajiem projektiem, bet arī kinofilmām un teātra izrādēm.

Biļetes var iegādāties Koncertzāles kasē darba dienās no 12:00 – 18:00, sestdienās un svētdienās no 12:00 – 16:00, tālrunis biļešu rezervācijai 64119922, kā arī “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl