45 komentāri

“Latviešu repa puiši savu karu izcīnījuši, tagad laiks meitenēm,” ar šādu drosmīgu pieteikumu un hitu ”Yo VIŅA, What’s Up?” sevi Latvijas hiphopā piesaka Katrina Brandall jeb MC Kat. Savā pirmajā video, ”bruņojusies” ar ”Hektora” pudeli un smēķi, meitene zina, ka izpelnīsies negācijas, taču tieši tas ir tas, kas vajadzīgs!

Katrina mūzikā ir vien pusotru mēnesi, bet var jau lepoties ar savu mazalbumu. Viss sācies gandrīz kā joks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierakstīji riebīgu komentāru? MC Kat to iedziedāja dziesmā! Klausies te!

“Bija ballīte ar draugiem, skanēja hiphops. Es pavilkos un sāku repot līdzi. Draugi uzreiz teica – tev taču vajag pašai sākt repot. Un tā viss aizgāja,” sarunā ar Skaties.lv atceras MC Kat.

Foto

Nu jau viņa var lepoties arī ar pirmo klipu, kas gan nezinātājam varētu izsaukt visai asu reakciju. Jaunā hiphopa zvaigzne tajā redzama ar smēķi un ”Hektora” pudeli rokās.

“Klips ir ironija par Latvijas jaunatnes kultūru. ”Hektors” rokā, un tāds ”ķep-ļep” kā sanāk, un esmu repere,” skaidro MC Kat, atklājot, ka dziesma veltīta otrai Latvijas hiphopa meitenei VIŅA.

Katrina zina, ka kritiķu netrūks, patiesībā tie jau īsajā laikā ir likuši par sevi manīt.

MC Kat

“Ir tādi, kas man raksta, ”nosities”. Es par to tikai pasmejos – tā nav konstruktīva kritika.

Bet tas ir tieši tas, kas vajadzīgs! Mans klips ir ironija, kurā cilvēks negrib sevi atrast, un tā tam ir jāsākas – ar negatīvismu,” skauģu rekciju jau ieplānojusi jaunā māksliniece.

Ja pirmais klips ir vairāk joks, viss pārējais esot nopietni – MC Kat jau ir sava melodiju bagāža, kas gaida, kad meitene tās iedziedās. Viss tikai sākas – Katrina ir pārliecināta, ka pēc laika sekos albums un sava vietiņa Latvijas mūzikā, žanrā, kuru pagaidām privatizējuši puiši.

“Es uzskatu, ka meitenēm arī ir vieta Latvijas hiphopā. Meitenes var!” aizspriedumus lauzt gatava MC Kat.

Starp citu, ikdienas dzīvē viņam ir pavisam nopietna dāma. 23 gadus vecajai Katrinai ir savs uzņēmums, absolūti nesaistīts ar šovbiznesu vai hiphopu.

“Piecus gadus dzīvoju Anglijā, izmācījos pedagoģiju, strādāju bērnudārzā, tad brīvajā laikā kā brīvprātīgā strādāju ar bērniem ar attīstības traucējumiem. Vēlāk izveidoju savu biznesu, taču nolēmu atgriezties Latvijā un savu nodoklīti tomēr maksāt te,” savu ikdienu ieskicē MC Kat.

Salīdzini ar Neida REŽ – kurš labāks?

Video

TOP komentāri

 • Kanna
  +14 +14 0

  Kanna

  Beidzot kaut kas sakarīgs Latvijas hiphopā, apriebbušies visi tie tirliņi ar bumeriem un printēto piķi.
 • Jurģis
  +15 +14 -1

  Jurģis

  Šis video, kas filmēts garāžā, ir vismaz 10 reizes labāks par Neida REŽ!
 • Keta
  +13 +13 0

  Keta

  Ir labs, man patīk! Latvijas jaunajai hiphopa meitenei sanāk daudz, daudz labāk, nekā lielākajai daļai puišu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl