Apvienojas 1980. gadu leģenda Culture Club

Komentāri
Apvienojas 1980. gadu leģenda Culture Club
Foto: AFP/ LETA

Atkalapvienošanās koncertu sarīkojusi 1980. gadu britu popmūzikas leģenda – grupa Culture Club. Pagaidām nav zināms, vai grupa plāno palikt kopā arī turpmāk, jo kolektīva līderis Bojs Džordžs atzīst, ka atrast sadarbības partnerus viņam ir tikpat grūti kā astoņdesmitajos gados.

Šī bija pirmā grupas Culture Club uzstāšanās pēdējo 12 gadu laikā. Tomēr lielākā daļa grupas fanu to atceras no 1980. gadu vidus. Culture Club atkalapvienošanās notikusi drīz pēc tam, kad par kopā sanākšanu paziņoja vēl viens jauno romantiķu kustības kolektīvs – grupa Spandau Ballet.

Culture Club līderis Bojs Džordžs atzīst, ka nekas daudz kopš 1980. gadiem nav mainījies – toreiz viņiem bija grūti vienoties par sadarbību ar kādu no ierakstu kompānijām viņa ekstravagantās ārienes dēļ. Arī tagad viņam grūti atrast līdzinieku uz popkultūras skatuves.

Bojs Džordžs grupu pameta 1990. gadu beigās, sākot solokarjeru un vēlāk kļūstot par klubu dīdžeju. Viņš arī ticis tiesāts un izcietis sodu par kāda geju eskorta servisa darbinieka sagūstīšanu, taču par labu uzvedību priekšlaikus atbrīvots.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl