Apsveicam! Māris Grigalis šorīt pasaulē sagaidījis savu otro dēliņu
Foto: personīgais arhīvs

Radio Star FM radošā komanda šonedēļ raženi pastrādājusi – pirmdien savu otro bērniņu pasaulē laida Maija Rozīte-Krištopane, bet šorīt ar ģimenes pieaugumu apsveikt varam radio ētera balsi, LNT laika ziņu diktoru Māri Grigali.

Intervijā portālam Skaties.lv Māris neslēpa savu prieku: “Nomainījām Maiju – viņa tieši no slimnīcas izrakstījās, bet mēs iegājām.” Savu otro dēliņu ģimene nolēmusi nosaukt par Mārci. “Būs nākošais laika ziņu diktors,” jokoja lepnais tētis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māra un sievas Zanes Grigales ģimenē jau aug viens dēliņš – divus gadus vecais Kristers. Pāris laulības ostā iestūrēja 2014. gada septembrī.

Sirsnīgi sveicam!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl