Apprecējies mūziķis un ielu vingrotājs Kaspars Zlidnis

12 komentāri
Apprecējies mūziķis un ielu vingrotājs Kaspars Zlidnis
04.04.2016. Eirosistēmas mēroga spēles "Eiro skrējiens" Latvijas finālsacensības. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Turpinoties kāzu bumam, priecīgus jaunumus saviem draugiem un faniem atklājuši grupas “Gain Fast” solists un ielu vingrotājs un modes un interjera dizainere Diāna Urtāne – pāris beidzot iestūrējis laulības ostā. Par jauno ģimenes statusu jaunlaulātie pavēstījuši ar sociālo tīklu starpniecību.

Viena no kāzu dienas foto sesijām notikusi pie jūras, kur tapusi patiesi emocionāla fotogrāfija. Ne mazāk emocionāli piesātināts ir Diānas vēstījums draugiem un faniem.

“Šajā apskāvienā ir miljoniem neizsakāmo vārdu… Tikpat neizsakāmi laimīga esmu un pateicīga ikvienam par labām domām, vēlējumiem un dāvanām. Lai arī jums laime un mīlestība, ticiet un tā piepildīsies,” soctīkos raksta jaunā sieva.

Pēc septiņu gadu draudzības Kaspars negaidīti bildināja Diānu pērnajā gadā grupas “Gain Fast” videoklipa filmēšanas laikā.

Video: Kaspars negaidīti bildina Diānu

Kaspars un Diāna audzina trīs meitas  abu kopīgās meitiņas Laimu Rozi, kura pasaulē nāca 2016. gada decembrī, un Luīzi, kā arī Diānas meitu Hēru, kura dzimusi attiecībās ar polittehnologu Jurģi Liepnieku.

Foto: Zlidnis mūziķa un vingrotāja ampluā

12 komentāri