Antra Stafecka ar koncertu prezentē debijas albumu

Komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka trešdien ar uzstāšanos koncertzālē Rīga prezentēja debijas albumu Vientuļā zvaigzne. Tajā iekļautas dziesmas, kas radītas kopā ar dziedātājas mammu Ilzi Mūrnieci un Jāni Čubaru, informē Mikrofona ieraksti.

”Albums tapa ilgi. Sākām tam noskaņoties jau sen. Daudz apspriedām, domājām un runājām. Bet īsti nevarējām izkustēties no vietas, jo biju iesaistīta citu mākslinieku projektos un pietrūka laika savai attīstībai. Taču tā bija skola un pieredze,” stāsta Antra Stafecka. ”Pērnruden beidzot sākām reāli strādāt, un šā gada sākumā viss bija pabeigts. Man bija ļoti svarīgi, lai albumā nav nekā nejauša, lai viss ir pamatots, manis un pārējo iesaistīto izjusts un arī klausītājiem sajūtams. Pat tik ļoti, ka man bija jābūt pārliecinātai, ka arī cilvēks pie studijas pults saprot vārdus, ko dziedu. Tituldziesmas Vientuļā zvaigzne tekstu mana mamma uzrakstīja jau pirms diviem gadiem, bet es gaidīju īstās emocijas, īsto dvēseles reakciju,” atzīst dziedātāja.

Kā papildu dziesma albumā iekļauta konkursā Supernova veiksmīgi startējusī It’s the Night, ko dziedātāja sauc par sev netipisku: ”Tā nav man raksturīga, bet šoreiz atļāvos arī tādu – lai tiem, kuri saka, ka es dziedu tikai tās dvēseliskās un nopietnās dziesmas, pierādītu, ka varu arī citādāk. Gribēju pierādīt, ka es varu ļoti daudz!”

Plašākai publikai Antra Stafecka kļuva zināma 2012. gadā kā TV šovā O’kartes akadēmija dalībniece, kā arī sadarbojoties ar Raimondu Paulu, Uldi Marhilēviču un Igo, kā arī grupām Otra puse un Colt.

CD nopērkams mūzikas veikalos, MP3 formātā – doremi.lv/Music/item/vientula-zvaigzne-1

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl