Komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka klausītāju vērtējumam nodod dziesmu It’s The Night un izziņo sava pirmā albuma Vientuļā zvaigzne koncertu koncertzālē Rīga.

Antra Stafecka dzied kopš divu gadu vecuma. Līdz šim dziedāšanu nav apguvusi pie profesionāliem pedagogiem, bet pieredzi guvusi tieši uz skatuves, strādājot kopā ar Latvijas atzītākajiem un spilgtākajiem dziedātājiem un māksliniekiem, starp kuriem ir Maestro Raimonds Pauls, Igo, grupa Otra Puse, grupa Colt, Uldis Marhilevičs u.c. Piedalījusies TV3 raidījumā Koru kari, šovā Okartes skatuve, 2012. gadā Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē kā bekvokāliste piedalījās grupas Triānas parks priekšnesumā, bet 2013. gadā konkursā Eirodziesma piedalījās kā soliste.

Dziesmas mūzikas autore ir pati dziedātāja, bet vārdu autore – Kerija Kalēja no grupas Astra The 22’s. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Labo Ierakstu Studiju, kurā darbojas producenti Lotārs Lodziņš un Jānis Kalve, kā arī producents un ģitārists Jānis Čubars, ar kuru dziedātāja strādā pie sava pirmā solo albuma Vientuļā zvaigzne, kura izdošana plānota 18. martā. Šajā dienā koncertzālē Rīga notiks dziedātājas pirmā albuma prezentācijas koncerts.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Jaunā albuma dziesmu melodijas un teksti ir tapuši no Antras personīgajām sajūtām, pieredzes, vēlmēm, nepiepildītiem vai tieši otrādi, piepildītiem sapņiem, uzsver Antras Stafeckas menedžere Vivita Leismane.

“Tekstu autore esmu gan es pati, gan mana mamma Ilze Mūrniece. Jau tagad varat noklausīties dziesmas, kas tiks iekļautas albuma jauno dziesmu starpā – Kļūdu paradīze, Maldugunis dzēšot, Mans spēks, Pasargā. Veidojot šo albumu, vēlos panākt tikai to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku sāk noticēt sev, saviem sapņiem, un savas dzīves nozīme,” bilst dziedātāja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl