Antra Stafecka ar jaunu dziesmu izsludina debijas albuma koncertu

0 Komentāru
Antra Stafecka ar jaunu dziesmu izsludina debijas albuma koncertu
Publicitātes foto

Dziedātāja Antra Stafecka klausītāju vērtējumam nodod dziesmu It’s The Night un izziņo sava pirmā albuma Vientuļā zvaigzne koncertu koncertzālē Rīga.

Antra Stafecka dzied kopš divu gadu vecuma. Līdz šim dziedāšanu nav apguvusi pie profesionāliem pedagogiem, bet pieredzi guvusi tieši uz skatuves, strādājot kopā ar Latvijas atzītākajiem un spilgtākajiem dziedātājiem un māksliniekiem, starp kuriem ir Maestro Raimonds Pauls, Igo, grupa Otra Puse, grupa Colt, Uldis Marhilevičs u.c. Piedalījusies TV3 raidījumā Koru kari, šovā Okartes skatuve, 2012. gadā Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē kā bekvokāliste piedalījās grupas Triānas parks priekšnesumā, bet 2013. gadā konkursā Eirodziesma piedalījās kā soliste.

Dziesmas mūzikas autore ir pati dziedātāja, bet vārdu autore – Kerija Kalēja no grupas Astra The 22’s. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Labo Ierakstu Studiju, kurā darbojas producenti Lotārs Lodziņš un Jānis Kalve, kā arī producents un ģitārists Jānis Čubars, ar kuru dziedātāja strādā pie sava pirmā solo albuma Vientuļā zvaigzne, kura izdošana plānota 18. martā. Šajā dienā koncertzālē Rīga notiks dziedātājas pirmā albuma prezentācijas koncerts.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Jaunā albuma dziesmu melodijas un teksti ir tapuši no Antras personīgajām sajūtām, pieredzes, vēlmēm, nepiepildītiem vai tieši otrādi, piepildītiem sapņiem, uzsver Antras Stafeckas menedžere Vivita Leismane.

“Tekstu autore esmu gan es pati, gan mana mamma Ilze Mūrniece. Jau tagad varat noklausīties dziesmas, kas tiks iekļautas albuma jauno dziesmu starpā – Kļūdu paradīze, Maldugunis dzēšot, Mans spēks, Pasargā. Veidojot šo albumu, vēlos panākt tikai to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku sāk noticēt sev, saviem sapņiem, un savas dzīves nozīme,” bilst dziedātāja.

0 Komentāru