Antra Stafecka ar dziesmām apbraukās Latviju

Komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka gada sākumā prezentēja savu debijas albumu Vientuļā zvaigzne, un nu pienācis laiks doties koncerttūrē. Antra kopā ar pavadošo grupu uzstāsies Valkā, Naukšēnos, Brocēnos, Limbažos un Talsos, informē A. Stafeckas pārstāve Vivita Leismane.

Plašākai publikai Antra Stafecka kļuva zināma 2012. gadā kā TV šovā O’kartes akadēmija dalībniece, kā arī sadarbojoties ar Raimondu Paulu, Uldi Marhileviču, Guntaru Raču un Igo, grupām Otra puse un Colt, kā arī ar pasaulslaveno AlBano.

Antras debijas albumā Vientuļā zvaigzne iekļautas dziesmas, kas radītas kopā ar dziedātājas mammu Ilzi Mūrnieci (daudzu tekstu autore) un Jāni Čubaru (mūzikas līdzautors, grupas Otra puse ģitārists).

Antras Stafeckas koncerttūres pieturvietas:

  • 19. septembris – Valkas kultūras nams
  • 9. oktobris – Naukšēnu kultūras nams
  • 10. oktobris – Brocēnu kultūras centrs
  • 31. oktobris – Limbažu kultūras nams
  • 18. novembris – Talsu pilsētas laukums, bezmaksas patriotisks pasākums, kurā uzstāsies arī Antras draugi – grupas Otra Puse un Colt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl