Ansis Klintsons ar savu sievu iepazinies Draugos

5 komentāri
Ansis Klintsons ar savu sievu iepazinies Draugos
Monta Klintsone / Facebook

Mīlestība, kas uzplaukst sociālajos tīklos, mūsdienās vairs nav nekas neparasts. Arī TV3 laika ziņu moderators Ansis Klintsons ar savu sievu iepazinās Draugiem.lv.

Skaties.lv jau rakstīja par romantisko un neprasto iepazīšanās stāstu, kas šodien apceļo pasauli sociālajos tīklos. Pirms četriem gadiem kāda Londonas iedzīvotāja iemīlējās… Tvitera kontā. Jāsaka, ka viņai patiešām palaimējās, jo to pārvaldīja jauks puisis, kuram meitene iepatikās. Pirms apmēram divām nedēļām abi nosvinēja kāzas.

Skaistu mīlestības stāstu, kas uzplaukst sociālajos tīklos, netrūkst arī Latvijā.

TV3 laika ziņu moderators Ansis Klintsons atklāj, ka viņš ar savu nu jau sievu iepazinās tieši Draugos. Tas notika pirms 11 gadiem, kad kādu vakaru Draugiem.lv statistikā Ansis pamanīja, ka viņa profilu ir skatījusies kāda simpātiska meitene.

Ansis: Biju ieintriģēts un aizsūtīju Montai vēstuli. Izrādījās, ka dzīvojam turpat kaimiņos. Kad bijām kādu laiku sarakstījušies, uzaicināju Montu uz randiņu, un kopš tā brīža nav pagājusi ne diena, kad es nebūtu par viņu domājis.

Ansis Klintsons / Facebook

Ansis Klintsons / Facebook

Par ļoti nozīmīgu vietu Anša un Montas mīlestības kartē ir kļuvis Laimas pulkstenis, jo tieši tur abi pirmo reizi satikās. Ansis atklāj, ka arī tagad abi pie šā pulksteņa ik pa laikam atgriežas, sarunājot tikšanos tieši tur.

25. jūlijā Ansis un Monta svinēja astoto kāzu gadadienu.

Ansis: Es uzskatu, ka no iepazīšanās sociālajos tīklos baidīties nevajag. Tāpat kā no dzīves sniegtajām iespējām. Galu galā viss ir atkarīgs tikai no mums pašiem.