Annija Putniņa ar mīļoto iepazinusies uz kruīza kuģa

0 Komentāru
Annija Putniņa ar mīļoto iepazinusies uz kruīza kuģa
Publicitātes foto

Dziedātāja Annija Putniņa ar mīļoto puisi šefpavāru Džefriju satikusies uz kruīza kuģa, kur abi strādājuši katrs savā nozarē. Nu pāris laimīgi pārcēlies uz dzīvi Latvijā.

Bijusī vokālās grupas ”Framest” dalībniece Annija Putniņa, kas savulaik piedalījusies mūziklos ”Vestsaidas stāsts” un ”Nožēlojamie”, divus gadus studēja prestižajā Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā. ”Dziedāšana, dejošana un aktiermeistarība vismaz desmit stundu nedēļā – tā bija mana ikdiena. Bet nu esmu ieguvusi maģistra diploma. Specializējos mūziklos jeb muzikālajos teātros,” par studiju laika dzelžaino grafiku žurnālam ”Privātā Dzīve” stāsta dziedātāja. Pēc tam diplomētā skatuves māksliniece astoņus mēnešus nodzīvojusi uz kruīza kuģa, kur iepazinusies ar savu mīļoto Džefriju, ar kuru kopā jau ir pusgadu, raksta žurnāls ”Kas Jauns”.

Jaunā dziedātāja pēc augstskolas absolvēšanas iesaistījusies producentu kompānijas, kas veidoja muzikālas programmas un šovus izrādīšanai uz pieczvaigžņu kruīza kuģiem. ”Tā nu tiku ierauta mūzikas virpulī un astoņus mēnešus piecās programmās uz kruīza kuģiem izdziedājos popa, roka, džeza un arī operas stilā,” atceras Annija, uzsverot, ka ceļojumi bagātinājuši arī viņas personīgi pieredzi, apceļojot vietas, kur citādos apstākļos nenokļūtu. Kā īpaši eksotisku vietu meitene min Komodo salu, kur dzīvo milzīgas, asinskāra ķirzakas. Īpaši atmiņā palikusi arī Omānas galvaspilsēta Muskata, Šrilanka, Taizeme, Norvēģijas varenie fjordi, Indijas lielās pilsētas. ”Visvairāk man atmiņā tomēr iespiedusies Bali sala. Tā ir vieta, kur n noteikti atgriezīšos, – tur ir paradīze zemes virsū,” stāsta Annija.

Ar mīļoto puisi holandieti Džefriju Annija iepazinusies, strādājot uz kuģa. ”Iepazīšanās bija neizbēgama. Bijām attāli darba kolēģi: es – dziedātāja, viņš – šefpavārs glaunākajā restorānā mūsu peldošajā viesnīcā. Tā gadījās, ka pavadījām daudz laika sarunās, ārpus darba laika kopīgi devāmies iekarot vēl neredzētas zemes. Aizvien vairāk sapratām, ka mums abiem patīk vienam otra sabiedrība,” ”Kas Jauns” stāsta Annija.

Attiecību gaitā atklājies, ka Annija ir liela pavārmākslas cienītāja, savukārt Džefrijs ir liels mūzikas fans. Jau pāris mēnešus pāris laimīgi un apmierināti mitinās Latvijā.

0 Komentāru