Anna Rozīte aicina kļūt par kalendāra modeli; pieteikšanās vēl dažas dienas

Komentāri

Pievilcīgā televīzijas projektu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte izsludinājusi pieteikšanos modeļu kastingam, kurā jebkurai Latvijas meitenei ir unikāla iespēja kļūt par modes fotogrāfa Arkādija Gluhih ekskluzīvā modes kalendāra Grand Look Calendar 2016 modeli.

“Mēs vēlamies izaicināt stereotipus par to, kas ir mūsdienu mode un skaistums. Tāpēc šī gada kalendārā starp jau atzītām Latvijas modelēm būs arī sievietes, kuras gatavas pierādīt – ikviena sieviete ir skaista,” saka kalendāra idejas autors, SIA Grand Credit valdes loceklis Maksims Mališko.

Atklātais kastings noris visas vasaras garumā un jau guvis vērā ņemamu atsaucību. Starp daudzajiem meiteņu pieteikumiem atrodamas arī sabiedrībā zināmas dāmas, kas gatavas pacīnīties par vietu kalendārā, – skandalozā modele Linda Raklinska un sabiedrībā zināmā Samanta Priedīte.

“Modei un skaistumam, modernas un skaistas sievietes tēlam dažādos laikos ir bijuši atšķirīgi etaloni. Tomēr izpratne par sievietes skaistumu visos laikos ir cieši saistīta ar modes atzīšanu un novērtēšanu. Tāpēc arī mēs kalendāram Grand Look Calendar 2016 kā skaistuma etalonam meklēsim atbildi uz jautājumu – kas 21. gadsimta otrajā desmitgadē ir skaistuma jēdziens,” stāsta modes fotogrāfs Arkādijs Gluhih.

Modes kalendārs 2016. gadam būs ekskluzīvi pieejams ierobežotā tirāžā.

Foto modeļu atlase noris visas vasaras garumā un guvusi milzu atsaucību Latvijas daiļā dzimuma pārstāvju aprindās, vēl vairāk – uz modeļu atlasi pieteikušies arī vīrieši! Nekas vēl nav nokavēts, meitenes aicinātas pieteikties modeļu atlasei vēl divas dienas – līdz 31. augustam, iesūtot savus foto, un kontaktinformāciju, un informāciju par nodarbošanos un hobijiem e-pastā arkady@arkadygluhih.com. Dalībnieču labākie foto tiek publicēti Arkādija Gluhih mājas lapā un trīs meitenes iegūs ekskluzīvu iespēju piedalīties projektā – nokļūt kalendāra lappusēs līdzās Latvijas labākajām modelēm.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl