Animācijas filma Zelta Zirgs izdota DVD

Komentāri
Animācijas filma Zelta Zirgs izdota DVD
Publicitātes foto

No šodienas tirdzniecībā pieejama pilnmetrāžas animācijas filmas Zelta Zirgs DVD. Tā prezentācija notiks plkst. 15:00 Valdemāra pasāžā, informē filmu studijā Rija.

Pilnmetrāžas animācijas filmas Zelta Zirgs režisors ir Reinis Kalnaellis. Sižeta pamatā ir Raiņa pirms vairāk nekā 100 gadiem sarakstītā luga Zelta zirgs. Tās motīvi – cīņa starp labo un ļauno, drosmes, neatlaidības un mīlestības spēks ir universāli – ir sastopami daudzu tautu pasakās, tāpēc arī tiem, kas Raiņa lugu nav lasījuši, animācijas filma ir ne mazāk aizraujoša un saprotama.

Filma tapusi sadarbībā ar Latvijas Luksemburgas un Dānijas animācijas filmu meistariem.

Filmas pirmizrāde notika Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svinību ietvaros. Kopš 28. augusta tā ir izrādīta 76 Latvijas kinoteātros, kultūras un tautas namos kā arī Latvijas skolās. Rijas kolektīvs ir laimīgs, ka filma atradusi ceļu pie Latvijas jauno skatītāju sirdīm.

Pilnmetrāžas animācijas filmu Zelta Zirgs DVD formātā no šodienas, 15. decembra, iespējams iegādāties grāmatnīcās Zvaigzne ABC, Valters un Rapa, Jāņa Rozes grāmatnīcā. Tas ir pieejams arī veikalu Elkor un Statoil tīklos, kā arī Valmiermuižas pārstāvniecībās Rīgā un Valmierā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl