Andrejeva un Būmeisters izdod savu intīmāko kopdziesmu

2 komentāri

Mūziķi Aija Andrejeva un Kārlis Būmeisters klausītājiem piedāvā jaunu singlu ar nosaukumu ”Ēnas”, kas dueta izpildījumā skanēs arī gaidāmajā koncertsērijā ”Tev Tuvumā” Latvijas pilsētās.

Lai arī abi mūziķi jau vairākkārt ir sadarbojušies kā uz skatuves, tā arī studijā, tostarp pagājušajā gadā ierakstot dziesmu ”Vēstules spoguļrakstā”, skaņdarbs ”Ēnas” ir līdz šim intīmākais dueta kopdarbs, norāda “Mikrofona ierakstu” pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārlis Būmeisters, kurš ikdienā strādā Beļģijas galvaspilsētā Briselē, atzīst, ka esot retāk uz skatuves, katra jauna darba radīšana kļūst patīkami ilgāka un līdz ar to arī personīgi nozīmīgāka.

”Aija ir īpašs skatuves partneris. Es domāju, ka mūsu abu līdzīgā attieksme pret to, kā katrs vizualizējam mūziku, spēj radīt arī pašu darbu īpašāku – ne tikai skaņā, bet arī vibrācijās.

Aija, kā jau novērtējuši daudzi teātra mīļi, ir meistarīga skatuves aktrise. Šāda veida miniatūrās akustiskās balādēs uz skatuves abi varam paspēlēties gan viens ar otru, gan ar skatītāju. Savstarpējā spoguļošanās ar klausītāju – tā galu galā ir laikmetīgās mūzikas vērtība. Nekas cits jau tajā četru akordu dziesmiņā vairāk nav.”

Foto

”Sadarbība ar Kārli ir absolūti organiska, tā ir nesteidzīga, mierīga, tā negrib pierādīt, tā vienkārši plūst, un mēs abi par to kaifojam,” uzsver Aija Andrejeva. ”Kārļa komponētajā mūzikā es uzplaukstu pavisam citās, man pašai neierastās krāsās. Un tas ir brīnums, kaut kāda netverama vibrācija, kas visu šo dara tik īpašu.”

Valda Krūmiņa filmētais ”noskaņu” video visa kadra garumā iemūžina pirmo reizi, kad, izejot no studijas, dziesma tiek atskaņota tās pabeigtajā versijā.

Video

Akustiskās noskaņās veidotā skaņdarba autori ir Kārlis Būmeisters un dzejnieks Andris Akmentiņš.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl