Aminatas Love Injected sasniegusi miljons skatījumu vietnē Youtube

Komentāri

Dziedātājai, talantīgajai dziesmu autorei Aminatai šodien ir viens varens iemesls svinībām – viņas pērnā gada Eirovīzijas dziesma Love Injected vietnē Youtube.com sasniegusi vienu miljonu skatījumu, ko Latvijā izdodas paveikt vien retajam māksliniekam.

“Vai zināt, kāda ir šī cipara patiesā nozīme? Šorīt nolēmu nedaudz pievērsties matemātikai… Es skaitīju un skaitīju… Lūk, cik reižu jūs esat noskatījušies Love Injected vietnē Youtube.com. Man trūkst vārdu un esmu ļoti laimīga! Paldies par jūsu mīlestību,” priecīgo notikumu komentē Aminata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd Latvijā viens no lielākajiem Youtube.com “rekordistiem” ir dziedātājs Lauris Reiniks, kura video skatīti pat četrus un piecus miljonus reižu.

Video

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl