Komentāri
Aminatas Love Injected remiksi nākuši klājā Dos Or Die Records paspārnē
Foto: LETA

Šodien vācu deju mūzikas ierakstu kompānija Dos Or Die Records laiž klājā Aminatas Savadogo šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināldziesmas Love Injected remiksus, kurus veidojuši trīs Latvijā pazīstami dīdžeji DJ Makree, Tommy U&Tob Luii, kā arī [Ex] da Bass, informēja mūziķu pārstāve Ilze Jansone.

Mēs Aminatu pamanījām laimīgas nejaušības pēc. Viens no remiksētājiem – [Ex] da Bass – ir mūsu leibla draugs, viņš mums pastāstīja par šo lielisko dziedātāju no Latvijas, atsūtīja arī dziesmas remiksus un pastāstīja, ka Aminata šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijā. Mēs tos noklausījāmies un momentā sajutām milzīgo enerģiju un dziļo emocionālo izpildījumu, lieki piebilst, ka mēs nevilcinājāmies ne mirkli un noslēdzām līgumu ar Aminatu. Mēs uzskatām, ka Aminatai ir reālas izredzes finālā cīnīties par augstām vietām, mēs noteikti Aminatu un Latviju atbalstīsim finālā, viņai noteikti piemīt tā īpašā dzirksts, kas ļauj sasniegt virsotnes, stāstīja izdevniecības Dos Or Die Records pārstāvis Karls Olivers Gedike jeb D.O.N.S.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Man ir liels prieks, ka Aminata ir tikusi lielajā finālā un mūsu remiksus izdod tieši šī prestižā ierakstu kompānija. Tas ir lieliski! Zinu, ka sadarbībai šī projekta ietvaros būs arī turpinājums. No sevis vēlos pateikt milzīgu paldies visiem, kuri par Aminatu nobalsoja un vēl balsos finālā – īpaši latviešiem ārzemēs, stāstīja dīdžejs [Ex] da Bass.

Visi remiksi pieejami iTunes, un tos iespējams noklausīties Soundcloud.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl