Aminatas dziesmai Fighter tapis vasarīgs remikss

Pievienot komentāru
Aminatas dziesmai Fighter tapis vasarīgs remikss
Foto: F64, LETA

Dziedātājas Aminatas jaunāko hitu Fighter remiksētājs ir lietuviešu DJs un producents GeraiGerai, kurš sadarbojies ar Moby un Gus Gus, informē dziedātājas pārstāve Ilze Jansone.

”Aminata pilnīgi noteikti ir mana mīļākā latviešu māksliniece. Viņa ir supertalantīga, ļoti interesanta un viņai piemīt fantastiska enerģija. Tā būtu kļūda nesadarboties,” saka lietuviešu producents GeraiGerai.

”Es nolēmu, ka remiksam jābūt vasarīgam, jo oriģinālā versija ir alternatīvs pops, domāju, ka divas alternatīvas versijas vienai dziesmai nebūtu interesanti. Es savā ziņā izkāpu no savas komforta zonas, savas tradicionālās skaņas. Man ļoti patīk rezultāts, sevišķi perfekti remikss skan mašīnā, naktī braucot pa tukšām ielām – tas ir veids, kā es pārbaudu vai remikss ir izdevies. Es ceru, ka tas patiks klubu dīdžejiem un skanēs uz vasaras festivālu deju grīdām,” stāsta remiksa autors.

Audio

”GeraiGerai man sadarbību piedāvāja jau ziemā, bet mēs īsti nesapratām, ko varētu darīt un kāda tā vārētu būt. Es arī biju pārņemta ar darbu pie jaunā albuma dziesmu rakstīšanas un tas nebija aktuāli. Fighter ir diezgan alternatīvs skanējums, un vasarai gribējās ko priecīgāku. Man patīk, kā GeraiGerai dziesmu ir sajutis, man patīk skanējums un viņa skatījums uz dziesmu. Ceru, ka šim remiksam bez mums diviem būs vēl kāds atbalstītājs,” smejoties saka Aminata.

Foto

GeraiGerai ir lietuviešu DJs un producents, ieguvis Lietuvas mūzikas gada balvu M.A.M.A. par labāko debiju 2012. gadā, kāpis uz Viennas skatuves ar tādām pasaules mēroga zvaigznēm kā Moby, Gus Gus, Jimi Tenor and Skye.

Aminata šobrīd aktīvi strādā pie topošā albuma Red Moon dziesmām un gatavojas koncertam ar tādu pašu nosaukumu Red Moon, kas 13. oktobrī notiks koncertzālē Palladium. Koncertā Aminata izpildīs gan savā debijas albumā Inner Voice iekļautās kompozīcijas, gan jaunā albuma materiālu. Koncertā piedalīsies arī vairāki viesmākslinieki, ko māksliniece pagaidām neatklāj. Savukārt pirmais Aminatas šīs vasaras brīvdabas koncerts gaidāms jau sestdien, 9. jūlijā, Liepājas Jūras svētku ietvaros, kad Aminata kā vakara galvenā māksliniece uzstāsies uz Jūras svētku ”zvaigžņu” skatuves.