Aminata Spotify globālajā topā ierindojas devītajā vietā

0 Komentāru
Aminata Spotify globālajā topā ierindojas devītajā vietā
Foto: F64

Dziedātājas Aminatas Savadogo dziesma Love Injected iekļuvusi mūzikas straumēšanas vietnes Spotify pagājušās nedēļas globālā topa devītajā vietā.

Spotify tops tiek veidots pēc dziesmas kopīgošanas un noklausīšanās rādītājiem tīklos Facebook, Tumblr, Twitter un Spotify pagājušās nedēļas laikā no 18. maija līdz 24. maijam.

Spotify globālajā topā iekļuvusi vēl tikai viena Eirovīzijas dziesma – Izraēlas pārstāvja Nadava Gedža dziesma Golden Boy, kas ierindojusies desmitajā vietā.

Kā ziņots, Aminatas dziesma Love Injected iekļuvusi arī Lielbritānijas Official Charts topā, liecina Official Charts pieejamā informācija.
Aminatas dziesma pašlaik ierindojusies 62. vietā. Latvijas mūziķes dziesma apsteigusi tādus topa jaunpienācējus kā grupas Electro Velvet singlu Still in Love With You, Vila Janga dziesmu Love Revolution, R.Kelly Ignition Remix, kā arī Nicki Minaj un Bejonsē kopdarbu Feeling Myself.

Foto

Topā iekļuvušas arī vairākas citas Eirovīzijas dziesmas. Topa 5.v ietā ir Eirovīzijas uzvarētāja Monsa Selmerlēva dziesma Heroes. 31. vietā ir Beļģijas pārstāvju dziesma Rhythm Inside, bet 44. vietā – Poļinas Gagarinas dziesma A Million Voices. Aminatas dziesma pašlaik topā apsteidz Gaja Sebastiana dziesmu Tonight Again un Izraēlas pārstāvja dziesmu Golden Boy.

Offical Charts Aminatas vārds ir redzams līdzās tādiem izpildītājmāksliniekiem kā Sems Smits, Rianna, Eds Šīrans, Teilore Svifta, Maroon 5, Hozier un Ellija Gouldinga. Offical Charts tiek veidots, ņemot vērā singlu pārdošanas apjomu Lielbritānijā.
Kā ziņots, Aminata Eirovīzijas dziesmu konkursā 23. maijā ieguva 6. vietu.

Video

0 Komentāru