Aminata kāps uz LMT Summer Sound galvenās skatuves

Komentāri
Aminata kāps uz LMT Summer Sound galvenās skatuves
Aminata. Publicitātes foto

Pēdējo gadu veiksmīgākā Latvijas pārstāve Eirovīzijā Aminata ar īpašu šovu uzstāsies festivālā LMT Summer Sound uz galvenās – LMT – skatuves.

Dziedātāja Aminata Savadogo ar dziesmu Love Injected maijā ieguva sesto vietu dziesmu Eirovīzijas konkursā iekarojusi. Dziedātāja kā latviešu klausītāju sirdis iekarojusi ar vienkāršību, sirsnību un atvērtību. Nu dziedātāja veiksmīgi sāk iekarot ārzemju mūzikas tirgu. Nedēļu pēc Eirovīzijas dziesma Love Injected iekļuva mūzikas straumēšanas vietnes Spotify globālā topa devītajā vietā, kā arī iekļuva Lielbritānijas Official Charts topā.

Strauju popularitāti ieguvušais Reika un Žaņa Pavlovska projekts Olas šogad būs festivāla īpašo viesu statusā. Olu uzstāšanās laiks vēl tiek turēts noslēpumā. Grupas secret act uzstāšanās laiks un vieta tiks izziņots festivāla oficiālajos sociālajos tīklos festivāla laikā. Viņi arī regulāri ievieto savas bildes festivāla oficiālajā instagram kontā, ar Olām kopā tiks veidots festivāla video un izspēlēti dažādi konkursi, kuros varēs iegūt festivāla biļetes.

Viens no gaidītākajiem festivāla māksliniekiem Markus Riva ir atzīts par vienu no Latvijas stilīgākajiem vīriešiem, un ar savu uzstāšanos viņš pierādīs, ka ir spējīgs uzrunāt ikviena klausītāja sirdi. Festivālā Markus Riva uzstāsies kopā ar grupu Rock 5.

Festivālā uzstāsies arī ekscentriskais ansamblis Ryga, liepājnieki The Highlights, alternatīvā roka pārstāvji Neon Saturdays. Mākslinieku sarakstu papildina arīdzan grupas 100 debija dalībnieka Modra Skaistkalna vadībā izveidotā apvienība Moontalk, Latvijas mūzikā nozīmīgā māksliniece Austra Pumpure un leģendārā grupa Sērkociņu Cehs.

Jau ziņojām, ka festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10.–11. jūlijā Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, bet bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā.

Lasi vēl