Aminata izdod pirmo dziesmu no topošā soloalbuma

Komentāri
Aminata izdod pirmo dziesmu no topošā soloalbuma
Foto: LETA

Dziedātāja Aminata Savadogo otrdien koncertzālē Palladium, uzstājoties kopā ar Eirovīzijas uzvarētāju Monsu Selmerlēvu, plašākai publikai nodeva jaunāko dziesmu Bridges. Singls ir pirmais vēstnesis no nākamajā gadā gaidāmā otrā Aminatas soloalbuma, vēsta mūziķes pārstāve Ilze Jansone.

“Es esmu ļoti iedvesmojusies, un šobrīd manī ir ļoti daudz spēka, lai radītu jaunu mūziku, manī ir daudz emociju, kuras prasās, lai tās pieraksta, lai tās izstāsta,” saka Aminata. Dziesma ir veltījums visiem dziedātājas tuvajiem cilvēkiem, ar kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespēja satikties tik bieži, cik gribētos. ”Ar Bridges apzīmēju tās gadiem “būvētās” attiecības, kuras nav tik vienkārši izjaukt. Ir vērtības, par kurām mēs vienmēr cīnīsimies un celsim tās augšā,” atzīst dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas Bridges mūzikas un vārdu autore ir Aminata, dziesmas producents Kaspars Ansons, to miksējis Krišjānis Geidāns, dziesmas “māsters” tapis studijā Hodila. Soloalbumā dziedātāja turpinās sadarbību ar producentu Kasparu Ansonu.

Aminatai kā Selmerlēva Eiropas tūres īpašajai viešņai paredzēts uzstāties divos koncertos – 13. oktobrī Rīgā koncertzālē Palladium un šodien, 14. oktobrī, Tallinā klubā Factory.

Foto no Aminatas uzstāšanās koncertzālē Palladium skaties galerijā!

Met a friend from Eurovision here in Riga tonight. Always a pleasure @aminata_savadogo , and we’ll meet again tomorrow…

Posted by Måns Zelmerlöw on otrdiena, 2015. gada 13. oktobris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl