Aminata gatava jaunību glābt ar plastisko operāciju

Komentāri
Aminata gatava jaunību glābt ar plastisko operāciju
Foto: F64

Dziedātāja Aminata Savadogo (22) nebaidās no vecuma, drīzāk uztraucas, vai līdz konkrētam vecumam viņa sasniegs savus mērķus. ”Bet, jā, man gribētos labi izskatīties,” sarunā ar savu ”skolotāju” Donu žurnālam OK pauž dziedātāja un atklāj, ka viņas favorīte ir dziedātāja Laima Vaikule.

Aminata un Dons iepazinušies konkursa Jaunais Vilnis laikā, kad meitene vēl bijusi 15 gadus veca. Toreiz Dons jauno dziedātāju iedrošinājis turpināt muzicēt. Vēlāk, būdama Dona audzēkne, Aminata plūca laurus šovā Jaunā talantu fabrika. Tagad pēc panākumiem Eirovīzijas dziesmu konkursā Austrijā maijā, viņa aizvien Donu sauc par savu elku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad šķiet neticami, ka sievišķīgā dziedātāja Aminata, kad bijusi maza, vēlējusies būt zēns. ”Neasociēju sevi ar princesēm, jo multenēs nebija nevienas man līdzīgas. Sapratu, ka vairāk līdzinos Mauglim, un iztēlojos, ka esmu viņš. Ar zēniem kāpelēju pa kokiem un centos izskatīties kā puika. Man bija īsi apgriezti mati, un, ja kāds noturēja par puiku, tad bija lielākais kompliments,” atklāj Aminata.

Jautāta, kā viņa sevi redz pēc trīsdesmit gadiem, Aminata cer, ka būs izaudzinājusi trīs bērnus, kuri varēs lepoties ar mammu. Dziedātāja vēlas, lai viņas dzīve ir paraugs, kā dzīvē iespējams darīt to, kas patīk. ”Par sasniegumiem karjerā baidos runāt skaļi. Darīšu visu, kas manos spēkos, un nonākšu tur, kur būs lemts. Plāna B nav, jo visu enerģiju centīšos veltīt vienam mērķim. Domāju, ja būs vajadzība, tā radīsies. Un vēl es gribētu izskatīties kādus divdesmit gadus jaunāka. Ceru, ka tas ir iespējams,” pauž Aminata.

Jaunās dziedātājas favorīte ir Laima Vaikule. ”Man patīk, kā izskatās Laima Vaikule. Es arī gribētu tā izskatīties,” atzīst Aminata, tādēļ viņa būtu gatava ļauties pat plastiskajai ķirurģijai. ”Nerunāju par ekstrēmām manipulācijām – nedaudz, saprāta robežās, jo negribu pārvērsties par lelli. Esmu par dabiskumu un ikdienā dekoratīvo kosmētiku lietoju maz,” norāda dziedātāja un akcentē, ka grumbas vīriešiem piestāv, bet sievietēm diezin vai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl