Alus vakars izvērsās spraigā operācijā ar policijas iesaisti. ”Lauku sētas” Violeta pārsteidz Dāniju

35 komentāri
Alus vakars izvērsās spraigā operācijā ar policijas iesaisti. ”Lauku sētas” Violeta pārsteidz Dāniju
Violetas privātais arhīvs

Pulkstenis ir pusčetri no rīta pēc Latvijas laika, un Skaties.lv Izklaides allaž modro komandu pārsteidz ienākošais zvans no Dānijas. Zvanītāja ir ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova, kura atkal iekūlusies neierastā situācijā. Šova zvaigzne vēlas “uz karstām” pēdām atklāt faniem nervus kutinošu stāstiņu par to, kā izvērsies vienkāršs alus vakars dzīvoklī.

“Ar saviem dāņu draugiem sēdējām mājās un dzērām aliņu, bija kādi vienpadsmit vakarā. Pēkšņi skatos – pie loga stāv kaut kāda vecene un lūr caur žalūzijām,” Skaties. lv spraigos notikumus atstāsta Violeta.

Draudzīgie dāņi nemēdzot atstāt līdzcilvēkus nelaimē, tāpēc kundze, kura pēc Violetas vērtējuma bija apmēram pusmūžā, aicināta iekšā, un viņai piedāvāta ūdens glāze.

”Likās dīvaini, ka tāda vecene tādā nakts stundā te blandās. Uz ielas atstāt negribējās,” tā Violeta. Taču tad sācies interesantākais. Kundzītes rokas, tā vietā lai satvertu piedāvāto ūdens glāzi, pastiepušās pēc aliņa.

“Nulle trīs alus bundžiņu viņa izdzēra burtiski divās sekundēs un gribēja vēl! Sapratām, ka kaut kas nav labi. Zvanījām policijai un stāstījām, ka pie mums ieklīdusi dīvaina sieviete,” stāsta Violeta.

Ieraugot ierodamies likumsargus, kundze metusies bēgt un ieslēgusies dzīvokļa tualetē. Policisti visādi izmēģinājuši atmūķēt mazmājiņas durvis, bet nekas nav izdevies. Tad situācijas grožus savās rokās ņēmusi mūsu blondīne.

Violeta

Violeta

”Paņēmu nazi un vienkārši atmūķēju slēdzeni. Menti, to visu redzot, bija šokā – blondīne ar nazi atmūķē durvis! ”Russian girl!” viņi, galu galā, mani paslavēja.”

Violetai ir tikpat daiļa māsa, kas arī gatavojas kļūt slavena! Apskati Sabinu Stepanovu šeit!

Kamēr dāņu likumsargi tīksminājušies par latviešu blondīnes kramplauža talantu, ērmīgā kundze, kurai tie ieradušies pakaļ, jau bija paspējusi apķerties ap galda kāju un atkal – ne no vietas izkustināma.

”Dānijā policija šādās situācijās nekad neizmanto spēku. Atkal jau policistiem nebija padoma. Un jau atkal talkā nācu es. Izdomāju aizvilināt kundzi ar aliņa palīdzību.

Paņēmu rokās pudeli kā piedāvājot un sniedzu uz viņas pusi. Kundze priecīgi palaida rokas vaļā no galda kājas un tvēra pēc dzēriena. Tajā brīdī policisti satvēra viņas rokas un aizturēja,” stāsta ”Lauku sētas” zvaigzne.

Kā pēc tam atklājuši policisti, 65 gadus vecā kundzīte jau vairāk kā 12 stundas bijusi pazudusi no vietējās psihoneiroloģiskās slimnīcas.

”It kā izgājusi pastaigāties un pazudusi bez vēsts. Tā ir Dānija. Jebkurā gadījumā labi, ka viss labi beidzās. Taču tik izslāpušu veceni pat es pirmo reizi mūžā redzēju. Aliņu izdzert divās sekundēs! Pat es tā nevaru,” jūsmo Violeta.

Vai jau redzēji Violetas privātās pikantās bildes? Spied šeit!

FOTO: Violeta laika gaitā