1 komentārs
Allaž līksmais Dainis Porgants atklāj nerimstošā dzīvesprieka recepti
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Dziedošais aktieris un filmu balss Dainis Porgants (58) kopš neatminamiem laikiem uz dažādām skatuvēm izstarojis neviltotu prieku, apskaužamu pozitīvismu un veselīgu humora izjūtu un spēju pasmieties pašam par sevi. Kāda ir viņa dzīvesprieka formula?

”Mūsu visu lielākā nelaime ir tā, ka mēs šausmīgi ātri iegrimstam depresijā, apātijā. Kaut kādu niecīgi apstākļi mūs izsit no līdzsvara un liek ierauties un domāt: Eh, man neiet. Sāk pārdzīvot, tas aiziet un kūlenis sāk mesties…

Bet, kā es saku, vienmēr vajag ieslēgt ”EuroNews” un paskatīties, kas notiek pasaulē. Un tad tu sapratīsi: tas, kas ar tevi šobrīd notiek, ir sūds.

Tā ir formula, kas dod prieku dzīvot, un tu zini, ka, paldies Dievam, mums bumbas nekrīt, nevienu nešauj,” savu dzīvesprieka recepti portālam Skaties.lv atklāj Porgants.

Tomēr viena lieta gan allaž lustīgajam Porgantam rada raizes – ceļu remonti.

”Nesen braucām no izrādes Kandavā, un ceļš no Kandavas līdz Rīgai, kas ir simt kilometru un ko varētu mērot stundas līdz pusotras laikā, mums aizņēma četras stundas. Tāpēc, ka tās lietas nav sakārtotas. Man tas pēdējā laikā šausmīgi kremt,” stāsta aktieris.

Jautāts, kā plāno izbaudīt vasaras atvaļinājumu, aktieris steidz akcentēt, ka ”tas, kas mums bija no jūnija līdz augustam, tā nav vasara”.

”Otrkārt, ir jocīgi sagadījies, ka vasaras sezonā mums ir darbs. Tā kā esam atkarīgi no darba, nevaram paņemt brīvlaiku. Mums ir jāizmanto tās dienas, kad iekrīt brīvais laiks. Tāda ir tā pašnodarbināto dzīve,” stāsta dziedošais aktieris.

Foto: lustīgais Dainis Porgants

Daiņa Porganta ikdiena paiet, gan ierunājot filmas, gan piedaloties vairākās teātra izrādēs, ar kurām apbraukā Latviju, – ”Septiņi vecpuiši”, kurā piedalās arī Juris Strenga, Gunārs Placēns, Jānis Jarāns, izrādē “Sieviņa uz stundu vai kafija diviem”, kā arī muzikālajā iestudējumā ”Kungi uzlūdz dāmas”, kura komandā Porgants īpaši slavē saksofonistu Raivo Stašānu.

”Rezultāts bija vienkārši grandiozs! Es nezinu, kas tur nostrādāja – menedžments vai kas, bet pirmie desmit koncerti bija pārpildīti,” par publikas atsaucību uz izrādēm ”Kungi uzlūdz dāmas” priecājas Porgants. Skatītāju rindās nospiedošajā vairākumā bijušas dāmas, sākot no 35 gadu vecuma. ”Bija arī tantiņas, ko iestūma ar ratiņiem. Visas mirdzošām acīm,” – tā Porgants.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl