Aleksandru Sokolovu nemulsina fakts, ja sieviete, kuru viņš iekāro, ir precējusies

4 komentāri
Aleksandru Sokolovu nemulsina fakts, ja sieviete, kuru viņš iekāro, ir precējusies
.facebook.com/aleksandrs.sokolovs

Aleksandram Sokolovam, atklājot kādas dāmas viņam patīk un piebilstot, ka Latvijā tādas nav iespējams atrast, izcēlās īsta sieviešu komentāru “vētra” fotogrāfijas guru sociālā tīkla “Facebook” kontā. Dāmas steidza komentēt un izteikt savas domas. Lēdiju prātulas tikai vēl vairāk atbrīvoja Sokolovu un viņš papildināja savas ideālās sievietes aprakstu.

Fotogrāfs nesaprot, kāpēc dāmas tā “sacepušās”, jo ikvienam tak ir sava gaume, tas viss ir subjektīvi. Pie tam, slavenība nav minējis nekādus konkrētus parametrus, jo viņam nav būtiskas nekādas izskata nianses.

Kādas sievietes patīk Aleksandram Sokolovam?

Aleksandrs dāmām atklāj, ka šobrīd viņam ir tāda vecuma fāze, ka patīk par desmit gadiem jaunākas sievietes. Viņš ir drošs, ka vēl jaunākas to nekad neieinteresēs, jo ar ko viņu varot ieinteresēt divdesmit divus gadus veca jauniete, kura gulēs gultā “zvaigznītē”?

Sokolovs piebilst, ka vadoties no pieredzes tieši kontaktējoties ar skaistulēm, ir lielāka iespēja, ka trāpīsies kāda “lose”.

Izrādās, vēl bez prasībām mīlēt sportu, nepīpēt, nedzert, braukt ar automašīnu, dzīvot patstāvīgi, strādāt prestižā darbā, eksistē intīmo prasību saraksts.

Tieši šis saraksts sašaurina dāmu loku līdz piecām lēdijām uz visu plašo Latviju. Ignorējot gultas jautājumu Aleksandra prasībām atbilst katra ceturtā sieviete.

Dāmas ierakstā jokoja, ka vairākums Aleksandra ideālo sieviešu ir jau precējušās, uz to fotogrāfs atbild, ka dāmu precību fakts viņu nekad nav mulsinājis!

4 komentāri