Aleksandrs Sokolovs un daiļā Vikija pamāca, kā tikt galā ar rutīnu gultas priekos

3 komentāri
Aleksandrs Sokolovs un daiļā Vikija pamāca, kā tikt galā ar rutīnu gultas priekos
YOUTUBE

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs turpina filmēt savu video blogu par seksu. Jau vairākus raidījumus fotogrāfam pievienojusies daiļā Vikija, kura atsvaidzina Aleksandra skatījumu uz lietām no sieviešu perspektīvas. Šoreiz seksa eksperti runā par gultas priekiem un rutīnu.

Vikija un Aleksandrs domā, ka esot ilgāku laiku attiecībās, seksuālā dzīve paliek vienveidīga, neinteresanta. Sekss kļūst par rutīnas daļu, gluži kā zobu tīrīšana pirms miega.

Aleksandrs Sokolovs un Vikija māca dāmas sasniegt orgasmu

”Mazs loceklis ir fantastiska motivācija dzīvē.” Aleksandrs Sokolovs atklāj, vai izmēram ir nozīme!

Sākoties rutīnai gultā, gan vīrietis, gan sieviete aizdomājas par kaisles meklēšanu ārpus mājām, ko darīt, lai atsvaidzinātu seksuālo dzīvi un nepazaudētu attiecības?

Komunikācija – seksa eksperti uzskata, ka pats būtiskākais ir ar partneri runāt par sajūtām, atklāt savas seksuālās fantāzijas. Tas, ka pāris ir kopā ilgus gadus nenozīmē, ka viņi zina viens otra seksuālās fantāzijas.

Aleksandrs domā, ka vīrietis var kautrēties atklāt, ka vēlas, lai sieva ieliek viņam pirkstiņu dibenā. Toties Vikija ir droša, ka dāma var kautrēties pateikt, ka vēlas, lai viņu seksa laikā žņaudz.

Jaunas pozas un tehnika – Aleksandrs iesaka dažādot gultas dzīvi ar jaunām pozām, tehnikām, kā, piemēram, ar ”skvirtu”, kas būs interesanti gan sievietei, gan vīrietim. Tāpat var pievērsties ”fistingam”, kad vīrietis sievietē ievada plaukstu.

Seksa rotaļlietas – Vikija domā, ka, pirms ķerties klāt ”skvirtam” un ”fistingam” ir jāievieš pārmaiņas gultas dzīvē ar seksa rotaļlietu palīdzību.

Abi eksperti paziņo, ka nekas no tā visa nespēs dažādot seksuālo dzīvo līdz mūža beigām, to spēj tikai partneru maiņa. Tas nenozīmē krāpšanu, bet gan seksu trijatā.

Nav jābaidās atvest uz guļamistabu citu cilvēku, sekss trijatā vai četratā nav nekas amorāls vai slikts.

Ja pāris baidās uzreiz iesaistīt trešo cilvēku seksuālajā procesā, pieaicinātā persona var vienkārši vērot viņu seksu, citā reizē var vērot un masturbēt, vēl citā – nofilmēt un tikai tad kļūt par daļu no paša procesa.

Kur atrast trešo personu?

Sokolovs iesaka izvēlēties kādu no draugiem, personu, kurai var uzticēties. Domas, ka grūti komunicēt ar draugiem pēc seksa ir tikai ilūzija, viss esot tieši otrādi!

Ja pāris meklē internetā trešo personu, seksa eksperti aicina aizdomāties par iespēju saslimt un drošību, kā nekā nekad nevar zināt, cik adekvāts un vesels ir cilvēks.

Vikija aicina meklēt uzreiz pāri, ne kādu personu, tas ir daudz drošāk, jo arī otrs pāris vienkārši meklē veidus kā atsvaidzināt gultas priekus.