5 komentāri
Aleksandrs Sokolovs: Sievietes, kuras ļoti labi izskatās, gultā vienmēr zaudē “pelēkajām pelēm”
.facebook.com/aleksandrs.sokolovs

Aleksandrs Sokolovs sociālajā tīklā ”Instagram” atbildēja uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem. Viņš neslēpa sīkumus par savu privāto dzīvi, nevēlēšanos uzsākt jaunas attiecības, seksu un erotiskajām fotosesijām.

Erotisko fotogrāfiju lielmeistars nevēlas uzsākt jaunas attiecības, jo viņam ir pietiekami daudz gadu, lai viņš apzinātos, ka jebkuras attiecības beigsies, turklāt slikti. Aleksandrs negrib mocīties, pārdzīvot un ciest. Tāpat viņš nevēlas attiecībās otrajai personai radīt nepatīkamas emocijas.

Fotogrāfs vēlas fokusēties uz sportu un radošām fotosesijām. Viņš ir iemācījies būt emocionāli pašpietiekams, tāpēc garīgam atbalstam nav vajadzīga sieviete.

Aleksandrs faniem atklāj, ka viņa sapņu sieviete ir 25-28 gadus veca, dzīvo viena, strādā intelektuālā darbā, pati vada automašīnu, kurai patīk eksperimentēt, nav aizspriedumu. Sieviete, kura nepīpē un nelieto alkoholu.

Dāmai ir jāpatīk skatīties kino, labi paēst, jāmīl sports, masāža un jāspēj priecāties par dāvanām. Pēc Aleksandra domām, tāda sieviete neeksistē!

Runājot par pievilcīgām sievietēm, fotogrāfs atklāj, ka viņam galvenais, lai labs cilvēks, to viņš saka, apzinoties, ka tas skan banāli. Nozīmīgi, lai kopā ir emocionāli komfortabli. Seksā ir pierādījies, ka sievietes, kuras ļoti labi izskatās, gultā vienmēr zaudē ”pelēkajām pelēm”.

Slavenība priekšroku dod lēdijām, kurām ir lielas pēcpuses un izteikti krūšu gali, pašam krūšu izmēram nav nozīmes.

Sokolovs neslēpj, ka ir bijuši gadījumi, kad viņš ir pārgulējis ar savām klientēm. Tas notiek pakāpeniski. Sākumā ir sarakste, fotosesija, pastaigas, kino, pusdienas un tikai tad gulta. Mākslinieks piebilst, ka ārsti guļ ar medmāsām, piloti ar stjuartēm un fotogrāfi mēdz tikties ar modelēm.

Pāru fotosesijās neviens nenāk uzņemt tipiskas ģimenes bildes, visi vēlas piedzīvojumu, dažādot seksuālo dzīvi. Sekss ir pāru fotosesijas sastāvdaļa, tas nenotiek vienmēr, bet vairumā gadījumu mīlnieki ļaujas uzbudinājuma vilnim.

Arī fotografējot sievieti vienu, dāma uzbudinās, to Aleksandrs sauc par normālu lietu, kā nekā daiļā dzimuma pārstāve atrodas gultā, ieņem izaicinošas pozas. Reizēm sievietes tik ļoti uzbudinās, ka pil.

Sokolovs atdotu visu, lai modeles viņu spētu uzbudināt, bet gadu laikā safotografētas 4500 sievietes un fotogrāfs vairāk jūtas kā ārsts, ne vīrietis.

TOP komentāri

  • Pelēkā pele
    +16 +13 -3

    Pelēkā pele

    Manuprāt, tas tāpēc, ka sievietes, kuras netiecas pēc virspusējas izklaides un ģērbjas ērti, ir ar savu stilu un nejūt to dzinuli mālēties vienkārši ir pietiekami komfortā ar sevi, lai arī gultā atļautos izbaudīt to, kas notiek nevis stresot par to kā tas izskatīsies, vai kosmētika neuzsmērēsies un kas notiks, ja push up krūšturis tiks novilkts. Manuprāt, pelēka pele ir tieši tāds labs apzīmējums pašpietiekamai sievietei 🙂
  • Emma
  • jauki

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl