Aleksandrs Sokolovs atklāj, vai sievietes vizuālie dotumi iet roku rokā ar iekšējo seksualitāti

0 Komentāru
Aleksandrs Sokolovs atklāj, vai sievietes vizuālie dotumi iet roku rokā ar iekšējo seksualitāti
VLADISLAVS PROŠKINS/F64

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs mīl ne tikai fotografēt, bet arī runāt par attiecībām, seksu un sievietēm. Aleksandrs publiskojis video, kurā iztirzā attiecību tēmu un sieviešu seksualitāti.

Aleksandrs stāsta, ka vīrieši, ieraugot sportisku skaistuli ar garām kājām, šmaugu vidukli un lielām krūtīm, uzreiz sāk iztēloties sevi un skaistuli gultā.

Vīrieši domā, ka šādai skaistulei ir daudz seksuālās enerģijas un parādās domas, cik viss gultā būtu lieliski.

”Vai tiešām būs lieliski, vai dāma atspēkos to, ko no viņas sagaida. Vai šāda skaistule gultā būs tāda, kādu iztēlojas vīrietis?” video jautā Aleksandrs.

Uzreiz Aleksandrs arī atbild, ka ir runājis ar daudziem vīriešiem, kuriem ir bagāta seksuālā pieredze un atklājies, ka lieliskākais sekss vairumam bijis ar dāmu, no kuras tas nav gaidīts. Dāmu, kura vizuāli neizceļas ar kādiem īpašiem dotumiem!

Sokolovs atklāj neveiklākās situācijas, kuras piedzīvotas fotosesiju laikā

Toties skaistules, kuru izskats liek aizrauties elpai, radījušas lielāko vilšanos gultā. Izrādās, sievietes ārējā seksualitāte nav saistīta ar iekšējo seksualitāti.

Fotogrāfs domā, ka parastas sievietes gultā ir ”uguns”, bet sievietes, kuras vizuāli izskatās lieliski, nav nemaz tik apdāvinātas gultas priekos.

”Lieliskākais sekss būs ar sievieti, ko mīlat, kura liek jums just. Nevar aizmirst, ka sievietes, kuras apzinās savas nepilnības, bieži vien nav pārliecinātas par sevi. Nejūtas gultā brīvi, jo apzinās, ka vizuāli kaut kas nav, kā vajag. Svarīga ir emocionalitāte, sievietei jābūt pārliecinātai, ka mīlat viņu ar visiem trūkumiem, tad viņa atslābināsies un jutīsies labi,” video skaidro Sokolovs.

Aleksandrs ir drošs, ka pārliecības trūkums parasti rodas sievietēm pēc bērna dzimšanas, kad krūtis vairāk nav tik stingras, kad parādās liekais svars.

Stāstot par sportiskajām skaistulēm, Aleksandrs atklāj, ka dāmas zina savu cenu, viņas ir sportiskas, koptas, skaistas, un uzskata, ka ar to ir gana un var gulēt gultā, skatīties griestos un neko nedarīt, bet visu sagaidīt no vīrieša.

Aleksandrs domā, ka vairums šādu dāmu uzskata, ka vīrietim jābūt laimīgam, ka viņa ar viņu vispār iegūlās gultā. Fotogrāfs apzinās, ka ir izņēmumi, bet viņš runā par vairākumu.

”Secinājums ir tikai viens, iekšējā seksualitāte nav saistīta ar ārējiem faktoriem. Labākais sekss būs ar sievieti, kuru mīlat,” video nobeidz Aleksandrs.

0 Komentāru