Komentāri
Aktrise Elīna Vaska atzīta par Eiropas ”Uzlecošo zvaigzni”
Foto: LETA

Nākamgad Berlīnes starptautiskā kinofestivāla ietvaros jau 20. reizi īpašā akcijā ”European Shooting Stars” pasaules kino industrijas uzmanība būs pievērsta desmit jauniem un daudzsološiem aktieriem. Kļuvis zināms, ka labāko desmitniekā iekļauta arī latviešu aktrise Elīna Vaska, ziņo Nacionālā Kino centra pārstāvji.

”European Shooting Stars” (Uzlecošās zvaigznes) ir sīvā konkurencē izcīnīta lieliska iespēja jauniem un talantīgiem aktieriem, kuri nospēlējuši spilgtas kinolomas (visbiežāk debijas) jau atzītās filmās. Latviešu aktrisei Elīnai Vaskai tā ir Rajas loma Renāra Vimbas spēlfilmā ”Es esmu šeit” (2016), kas aizejošā gada februārī Berlinālē saņēma Kristāla lāci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekļūstot ”Shooting Stars” izlasē, jaunie aktieri nonāk kino industrijas, publikas un mediju uzmanības lokā – Berlīnes starptautiskā kinofestivāla pirmajā nedēļas nogalē, četru dienu laikā no 10. līdz 13. februārim notiek dažādas tikšanās, meistarklases, fotosesijas un intervijas. Noslēgums ir svinīga ceremonija 13. februārī, kurā katrs no desmit aktieriem saņem balvu.

”Viņa ir tikko debitējusi, un kas tā par debiju! Varētu salīdzināt ar dažiem klasiskiem priekšgājējiem, taču mēs to nedarīsim. Elīnas sniegums ir viņas pašas darbs, smalks, vērojošs un ar emocionālu kvēli. Tas ir vārdos neizteiktā spēks ļoti tīrā formā,” izvēloties iekļaut izlases desmitniekā Elīnu Vasku, lēmumu pamatoja žūrija.

Foto: Elīna dzīvē un kino

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl