Aktieris Počs atklāti par sava aroda ēnas pusēm, tostarp – šķiršanos

Pievienot komentāru
Aktieris Počs atklāti par sava aroda ēnas pusēm, tostarp – šķiršanos
Foto: F64

Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs (29) šovasar šķīries no draudzenes. Viens no iemesliem – aktiera pārlieku lielā aizņemtība dažādos projektos.

Pēc šķiršanās Mārtiņš Počs, kurš TV ekrānos reklāmas rullītī atveido līgavaini, tieši tagad sapratis, ka ģimene viņam ir ļoti svarīga. ”Par šo lietu esmu sācis domāt nopietnāk nekā līdz šim. Varbūt mazliet nenopietnā attieksme pret kopdzīvi arī bija viens no iemesliem, kāpēc iepriekšējās attiecības beidzās,” žurnālam Kas Jauns atzīst aktieris un neslēpj otru šķiršanās iemeslu. ”Savu artavu droši vien deva arī tas, ka man bijusī draudzene nebija saistīta ar teātri. Ja jāstāsta otram cilvēkam, ka nebūsi sestdien, svētdien un vakaros un, re, mans brīvais laiks ir pēc diviem mēnešiem divas dienas… Varbūt. Un tad pēc mēneša otru noliec fakta priekšā – piedod, mīļā, aizmirsu pateikt, ka vienā no tām gaidītajām divām brīvdienām man vēl ir viens mazs darbiņš. Protams, ka otram tāda neprognozētība ir apgrūtinoša. Tādā ziņā būt kopā ar aktieri nav viegli,” atklāj Počs.

Jaunais aktieris attiecību izjukšanā nevaino ne sevi, no otro pusīti. ”Mēs no tā laika paņēmām to, kas bija nepieciešams katra tālākajai dzīvei. Ar iepriekšējo draudzeni man bija daudz skaistu kopīgu brīžu. Svarīgi ir augt kā cilvēkam, garīgā plāksnē,” akcentē jaunais aktieris.

Počam galvenā atklāsme pēc šķiršanās – attiecībās vajag būt atvērtākam. ”Ja Tev ir cilvēks blakus un vēlas tev palīdzēt, kad ir grūti, tad vajag ļaut palīdzēt. Nenoslēgties, bet dalīties. Ja noslēdzis, tas saēd attiecības. Tas neveido virzību. Ja parunājies, tu uzzini daudz kā jauna, ja nerunā, tu neko jaunu neuzzini. Pavisam vienkārši,” žurnālam Kas Jauns norāda Počs.