Aktieris Mārtiņš Vilsons atgriežas pie dziedāšanas

0 Komentāru
Aktieris Mārtiņš Vilsons atgriežas pie dziedāšanas
Foto: Rolands Laķis

Latvijā un Krievijā pazīstamais teātra un kino aktieris Mārtiņš Vilsons ieskaņojis dziesmu Šorīt.

Kā norāda izdevniecības MicRec pārstāvji, dziesma Šorīt radīta šī gadsimta sākumā, kad M. Vilsons vēl vadījis savu teātri Mūris, un teātra krodziņā viesojies arī dramaturgs un režisors Lauris Gundars un dziesmas mūzikas autors, ģitārists Edgars Silacērps, kurš savulaik muzicējis grupās Credo, spēlējis kopā ar Fēliksu Ķiģeli, bet šobrīd piedalās Ainara Virgas projektā Virga Hard Orchestra un uzstājas kā solo mākslinieks.

”Viss kā jau Liepājā. Tumšs vakars, vējš no jūras, krodziņš vecā koka mājā… Ir melodija, ir dziedātājs, ir dramaturgs…” atmiņās par dziesmas tapšanu kavējas E. Silacērps. ”Kopīgas sarunas laikā dramaturgs apņemas šīs sajūtas izstāstīt dzejā. Kad kādā no nākamajiem tumšajiem vakariem uz tā paša krodziņa galda gulst balta lapa ar dzeju, tās vārdi uzreiz atrod savu vietu notīs. Katrs no klātesošajiem paziņo, ka šī dziesma ir tieši par viņu,” saka dziesmas mūzikas autors.

”Kad Edgars piedāvāja šo dziesmu pēc tik daudziem gadiem ierakstīt studijā, biju ne pa jokam satraucies. Arī studijā biju satraukts. Vēl tagad domāju, ka varētu iedziedāt labāk. Bet es esmu priecīgs, ka varu atgriezties pie sen nedarītām, bet mīļām lietām un ceru, ka izdosies vēl kādu dziesmu iedziedāt. Edgars jau teica, ka viņam esot jauna ko man piedāvāt. Es jau ar prieku,” teic m. Vilsons.

Dziesmas ierakstu savā jaunajā studijā producējis Gints Stankevičs, un kompānija MicRec cer, ka šis būs veiksmīgs sākums jaunai aktiera dziesmu programmai ar Edgara Silacērpa mūziku un pazīstamu latviešu dzejnieku dzeju.

0 Komentāru