Komentāri
Aktiera Marka Vālberga brālis Donijs uzstādījis pasaules rekordu “selfiju” uzņemšanā uz laiku
Donijs Vālbergs ar sievu Dženiju Makartiju / Foto AFP

Uzmanies, Kima! “Selfiju” pasaulē sevi pieteicis jauns karalis!

Amerikāņu aktiera Marka Vālberga vecākais brālis Donijs uzstādījis pasaules rekordu, trīs minūšu laikā uzņemot 122 “selfijus”, kas ir lielākais skaits “selfiju”, kas uzņemti šādā laika sprīdī. Šis ir oficiāls Ginesa pasaules rekords, par ko liecina arī organizācijas ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter, rekorda reģistrācija Ginesa pasaules rekordu grāmatā un Donijam pasniegtais sertifikāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējais pasaules rekords bija 119 “selfiji” trīs minūtēs.

Savdabīgo rekordu Donijs uzstādījis, atrodoties uz kruīza kuģa netālu no Meksikai piederošās Kosumelas salas. Donijs, kurš savulaik ir bijis populārās puišu grupas New Kids on the Block dalībnieks, šobrīd atrodas kruīzā, kas organizētas par godu šai grupai un pulcē kvēlākos tās fanus.

Foto

Donijs Vālbergs, līdzīgi kā viņa brālis, arī ir aktieris un filmējies tādās filmās kā Sestais prāts, Sapņu ķērājs, Zāģis, kā arī seriālā Ieroču brāļi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl