Komentāri
Aizlīmēti logi un vīriešu dzimuma šoferis. Vaikules festivāla mākslinieki atklāj savas ekstravagantās aizkulišu prasības
Publicitātes foto

Jau nākamnedēļ Dzintaros sāksies starptautiskais festivāls ”Laima Rendez Vous Jūrmala”, kura mākslinieku skaits pārsniedz 50 augsta līmeņa profesionālus mūziķus no visas pasaules. Pirms kāpšanas uz skatuves mākslinieki laiku pavada gan viesnīcu istabiņās, gan grimētavās, kuru prasības ir no pavisam piezemētām līdz pat izteikti individuālām.

Īpašu uzmanību mākslinieki pievērš savam naktsmieram. Gan Grigorijs Ļepss, gan Valērijs Ļeontjevs un arī citas zvaigznes norādījušas, ka viesnīcu guļamistabas jābūt pilnīgai tumsai, bez mazākā gaismas stariņa. Ļeontjevs pat norāda, ka mērķa sasniegšanai logus jāaizlīmē ar melnu, necaurspīdīgu papīru vai biezu, melnu līmlenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būtiska sastāvdaļa viesu uzņemšanā ir pasažieru pārvadājumiem, un iecienītākais mākslinieku pārvietošanās līdzeklis ir ”Mercedes Benz” biznesa klases auto.

Arī automašīnas šoferiem ir jāatbilst stingrām prasībām. Piemēram, puišu grupa ”MBAND” pieprasa vīriešu dzimuma pieredzējušu šoferi, kurš nedrīkst komunicēt ar māksliniekiem brauciena laikā.

Arī Ļepss norāda, ka šoferis nedrīkst neko stāstīt un komentēt, kā arī runāt pa telefonu ar kolēģiem vai draugiem. Šoferim automašīnā aizliegts arī smēķēt, lai gan pats mākslinieks to dara.

Ekstravagantā dziedātāja Lolita norādījusi, ka automašīnā nedrīkst arī skanēt fona mūzika.

Pirms divām nedēļām Laima Vaikule ciemojās pie prezidenta Vējoņa. Apskati foto!

Novārtā nav atstāts arī alkoholisko dzērienu klāsts, izvēloties dažādu veidu vīnus, konjakus un viskijus. Daži mākslinieki nekautrējas atgādināt, ka klātesošām jābūt arī glāzēm un korķviļķim, savukārt Stass Mihailovs uzsver, ka papīra salvetēm noteikti jābūt kvadrātainā kartona kastītē.

Arī medicīniskais personāls mēdz būt iekļauts mākslinieku prasībās, īpašu uzmanību tam pievērš Ļepss, kuram jau divas stundas pirms koncerta un līdz pat tā beigām nepieciešams ārsts-foniatrs, kura rīcībā jābūt dažādiem ārstnieciskiem preparātiem.

Foto: Vaikules festivāls pērn

Šogad četru koncertvakaru programmā no 20. līdz 23. jūlijam būs dzirdami vairāk nekā 55 izpildītāji no dažādām valstīm. Katru vakaru Dzintaru koncertzālē uzstāsies arī kāda no ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa zvaigznēm – 2015. gada uzvarētājs Monss Selmerlēvs no Zviedrijas, šā gada 3. vietas ieguvēji ”Sunstroke Project” no Moldovas, ”NaviBand” no Baltkrievijas, Ots Leplands no Igaunijas un citi.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl