Ainars Virga saraksta Olgai Rajeckai dziesmu

Komentāri

Jau vairākas dienas radiostacijās skan jauna Ainara Virgas dziesma Šonakt klusums Tavā logā, kuru viņš, iedvesmojoties no Olgas koncerta Liepājā, sarakstījis tieši viņai.

“Šo dziesmu es sarakstīju tieši Olgai, uzreiz pēc tam, kad biju noklausījies viņas koncertu Liepājā. Tas mani iedvesmoja radīt kaut ko jaunu tieši viņai. Tas notika ļoti ātri, jo man mājās jau bija atlasīts viens Ingunas Būmanes – Lūses dzejolis, kas labi noderēja. Piezvanīju Olgai un teicu, ka man viņai ir dziesma. Viņa teica: sūti tik šurp!,” stāsta Ainars Virga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu savā jaunajā studijā ļoti operatīvi ierakstīja un producēja Gints Stankevičs, ar kuru Olgai kopīgi tapuši jau vairāki hiti, tostarp Ginta paša kopīgi ar Mārtiņu Freimani sarakstītā dziesma Labirints, Valda Atāla Mēs dejojam un Freimaņa Ar baltu krītu uzrakstīts.

“Šī man bija ļoti īpaša dāvana šajos Ziemassvētkos. Ko gan es, kā dziedātāja, vēl vairāk varētu vēlēties? Protams, ka esmu laimīga ikreiz, kad kāds īpaši man saraksta dziesmu. Kur nu vēl, ja tas ir Virga!,” stāsta Olga Rajecka.

Dziesmas koncerta versijas pirmatskaņojums notiks jau pavisam drīz, kad 17.janvārī Olgas sniegs Buramdziesmu turnejas vienīgo koncertu galvaspilsētā – jaunatklātajā koncertzālē Rīga!

Lasi vēl