Komentāri

Latviešu komponistu skaistāko Ziemassvētku dziesmu projekta Tev tuvumā ietvaros Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš klausītāju vērtējumam nodod jaunu Jāņa Lūsēna un Egila Zirņa dziesmu Īstie vārdi.

Šī ir otrā Ziemassvētku dziesma, kuru šogad ierakstījusi Aija Andrejeva. Iepriekš dziedātāja kopā ar Artūru Skrastiņu ieskaņoja Aivara Hermaņa un Igo dziesmu Par klusumu.

Dziedātāja Aija Andrejeva pirmoreiz pievienojusies mūziķu apvienībai Tev tuvumā, kas pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dodas jau ceturto gadu. 2011. gada nogalē kopīgā projektā Tev tuvumā apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa Putnu Balle. Arī 2012. gadā projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju priekšā stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. Pērn Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš. Šogad pamatsolistu statusā – Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa Putnu Balle, Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti).

Projekts Tev tuvumā ierakstījis un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

Trīs gadu laikā Tev tuvumā snieguši 37 koncertus, kopumā pasākumos pulcējot 25 tūkst. apmeklētāju. Iepriekšējo gadu koncerta ierakstus 24. decembrī translēja LNT. Arī šogad plānota koncertieraksta translācija televīzijā.

Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš. Publicitātes foto

Koncertu norises grafiks:

  • Sestdiena, 20. decembris, Cēsis, Sv. Jāņa baznīca, plkst. 18.00,
  • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst. 19.00 [Izpārdots!],
  • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst. 21.30,
  • Pirmdiena, 22. decembris, Rīga, Sv. Pētera baznīca, plkst. 19.00 [Atlikušas dažas biļetes!],
  • Otrdiena, 23. decembris, Valmiera, Sv. Sīmaņa luterāņu baznīca, plkst. 19.00,
  • Piektdiena, 26. decembris, Liepāja, Sv. Trīsvienības katedrāle, plkst. 16.00,
  • Piektdiena, 26. decembris, Saldus, Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīca, plkst. 20.00,
  • Sestdiena, 27. decembris, Rīga, Lutera baznīca Torņkalnā, plkst. 20.00,
  • Svētdiena, 28. decembris, Jelgava, Sv. Annas luterāņu baznīca, plkst. 19.00,
  • Pirmdiena, 29. decembris, Cesvaine, luterāņu baznīca, plkst. 19.00.

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena – 7–12 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl