Aija Andrejeva turpina svinēt 10 gadus uz skatuves

Komentāri
Aija Andrejeva turpina svinēt 10 gadus uz skatuves
Foto: LETA

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot desmitgadi uz skatuves, aicina uz īpašu koncertu Soļi ceturtdien, 16. jūlijā, Daugavas koncertzālē.

Programmā Soļi Aija Andrejeva iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā koncertā izskanēs Kafijas krūze, Tu un es, Kā neviens, Dvēselīte, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem Ziedonis. Lācis. Sievietes un Mežā.

“Katru dziesmu, ko iekļāvu šā koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam – tam, kas man licis notikt kā māksliniecei,” akcentē Aija Andrejeva.

Programma un singls Soļi tapis, ieguldot visu sirdi. “Man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem, un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, nu jau, pateicoties lielajai skatītāju interesei un pieprasījumam, svinam gada garumā! Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem!” teic dziedātāja.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl