Aija Andrejeva kopā ar tēvu izdod mundru dziesmu

3 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva izdevusi pirmo dziesmu no oktobrī gaidāmā albuma. Dziesmas ”Mēs pārejam uz tu” ierakstā piedalījusies arī Latvijas rokmūzikas leģenda Alex, kurš ir Aijas tēvs un pirmais muzikālais skolotājs.

”Dziesma ir par ļaušanos būt, par godīgu ļaušanos un sastapšanos ar otru cilvēku. Ceru, ka katram pašam klausoties, veidosies savs stāsts.

”Mēs pārejam uz tu” man personīgi ir stāsts par pieņemšanu, par cilvēkiem manā ceļā, par pārmaiņām, par godīgu pāriešanu uz tu ar sevi, cilvēkiem man apkārt, galu galā, ar maniem klausītājiem.

Viss plūst un mainās, bet mums katram ir pāris cilvēki, kuri ir klātesoši, pat ja kaut kādā brīdī ceļi pašķirās, tu zini, ka kaut kur blakus ir tie stabilie, tie tavējie! Un viens no tiem ir mans domubiedrs, komponists, producents un draugs Kaspars Ansons. Un mans smagsvars, manas saknes – tētis Alex, kurš dziesmā piedalās ar savu neatkārtojamo vokālu un piešķir tai pilnības sajūtu un jaudu.

Foto: Aija Andrejeva un Alex

Abi šie vīri ir ļoti svarīgi cilvēki manā dzīvē, tāpēc īpašs prieks, ka ar viņu atbalstu un piedalīšanos, tiek ieskandināts mana gaidāmā albuma pirmais singls! Šī kombinācija un enerģija dod pilnīgu drošības sajūtu, ka viss ir pa īstam un būs labi,” jauno dziesmu komentē Aija Andrejeva.

Dziesmas video veidojis Uldis Dirnēns.

Video: ”Mēs pārejam uz tu”

TOP komentāri

  • bards
  • dzuse
  • doremi
    0 0 0

    doremi

    ja tas ir jauki ,jauna dziesma ,jauns skiats teksts ,dziedāt ar tēvu ,viss okey ,brinišķīgi ....bet vokāla ziņa dīkststāve pilniga -- nevienu jaunu rezonansi nedzirdeju balsī ,viss pa vecam ....un tapēc neapbižojot jauno skaisto sievieti teikšu ...GARLAICĪGA = ( tās ir tikai manas subjektīvās domas ,laikam gribas beidzot dzirdēt ,ko viņas balss vel tur pūrā ...bet tam protams vajadzīga nauda ,labs vok.pedagogs un liela griba augt -- vokāli )

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl