Aija Andrejeva ievilina pavasari Mālpilī

Komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, kopā ar draugiem devusies Latvijas koncerttūrē. Nedēļas sākumā viņa sniedza koncertu Mālpils kultūras centrā, kur norisinājās kas līdzīgs leģendārajam Vudstokas festivālam.

”Šis viss projekts ir baigi forši izdevies. Man ir brīnišķīgi klausītāji un skatītāji, atbalstītāji, komponisti un draugi. Mēs visi kopā radījām svētkus un turpināsim to darīt šodien Smiltenē, nākamnedēļ Liepājā un 24. aprīlī koncertzālē Palladium,” LNT raidījumā 900 sekundes teic dziedātāja Aija Andrejeva.

Dziesmai Pavasaris ir tiešs sakars ar pavasara ievilināšanu Mālpilī. ”Es tam biju liecinieks,” atceras mūziķis Goran Gora. ”Kamēr Aija dziedāja, jau koncerts bija sācies, es lēnām gaidīju savu kārtu un skatījos ārā pa logu – dziesma Pavasaris koncertā ir ap viducīti, nedaudz vairāk uz beigām – es skatos un daba atplaukst, pēkšņi parādās saule, parādās cilvēki rūtainās, puķainās kleitās un dala ziedus. Es domāju – cik forši, tā kā videoklipā!” stāsta Goran Gora.

Dziesmas Pavasaris akustisko versiju skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl