Aija Andrejeva “atdzīvojas” unikālā leļļu kolekcijā

Komentāri
Aija Andrejeva “atdzīvojas” unikālā leļļu kolekcijā
Foto: F64-publicitātes foto

Veikalu plauktos nonākusi unikāla, ar roku zīmēta krāsojamā papīra lelle, kas nes populārās dziedātājas Aijas Andrejevas vārdu. Lelle Aija tapusi kā dāvana mazajiem dziedātājas klausītājiem viņas 30 gadu jubilejā un ir pirmā lelle no Claudia papīra leļļu Slavenību kolekcijas, informē leļļu autore Agnese Fūrmane.

“Esmu patiesi aizkustināta par šo sadarbību – īpaši aizkustinoša likās ideja par šo leļļu rašanos, jo tās atjaunotas no seniem vecmāmiņas zīmējumiem. Papīra leļļu projekts manī iedveš nostalģiju par manis pašas bērnību, jo arī man kādreiz ļoti patika spēlēties ar katalogiem un žurnāliem, griežot un krāsojot papīra lellītes. Komplektā ar lellēm bērniem būs pieejami tērpi, kas man saistās ar īpašiem notikumiem un projektiem manā skatuves karjerā, kā arī manis pašas sagatavoti apraksti. Tērpi ir lieliska dāvana man pašai manā 30 gadu jubilejā! Ar nepacietību gaidu, kad varēšu lelles uzdāvināt savām divām krustmeitām un iepazīstināt ar tām savus mazos klausītājus,” atklāj dziedātāja Aija Andrejeva.

Foto

Komplektā ir divas lellītes un tērpu kolekcija, kuru bērns pēc savas gaumes un fantāzijas var izkrāsot un pēc tam izgriezt, radot sev brīnišķīgu un dabisku rotaļlietu.

Vairāk par papīra lellēm lasi šeit!

Sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Kultūras centru, vēsturniekiem un etnogrāfiem top arī jauna lelle no Claudia Tautiskās papīra leļļu sērijas. Pirmā lelle Laimdota no Bārtas novada tika izdota pagājušajā gadā un jau paspējusi iemantot lielu popularitāti bērnu un viņu vecāku vidū. Tautiskajā leļļu sērijā tiks ietvertas lelles no visiem Latvijas etnogrāfiskajiem novadiem, tādejādi izglītojot bērnus par Latvijas novadu tautastērpiem un to valkāšanas tradīcijām. Iecerēts, ka šī kolekcija stiprinās bērnu un jauniešu patriotismu un nacionālās identitātes apzināšanos, kas šajā globalizācijas laikmetā ir īpaši nozīmīgi. Pilnu leļļu kolekciju Lelles Latvijas novadu tautastērpos iecerēts izveidot līdz 2018. gadam kā dāvanu Latvijas mazajiem patriotiem Latvijas simtgadē.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl