37 komentāri

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidās iespēju vērsties pie saviem tautiešiem izmanto arī Latvijā slavenākās čigānu grupas ”Riči Baltican” dalībnieks Kaspars Pudniks. Emocionālā uzrunā tautai viņš aicina neļauties dažādām provokācijām un centieniem mūs nomelnot, pazemot un graut mūsu pašapziņu.

”Vēlos Jums visiem un ik katram personīgi no visas savas mazās sirsniņas novēlēt gaišus un svētīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2017. gadu! Lai sirds siltums un vienkārša, bet ļoti spēcīgā līdzcilvēku mīlestība, ieskauj Jūs un iedvesmo. Lai Jūsu mīļie ir stipri garā un veseli miesā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien Latvijā un arī visā pasaulē notiek ļoti lielas pārmaiņas. Un dažubrīd sirds sažņaudzas no tā, ka cilvēki var būt tik vienaldzīgi un ļauni viens pret otru. Ka var pacelt roku un idejas vārdā atņemt kādam dzīvību un iespēju dzīvot uz šīs skaistās zemes, zem šīs siltās un spožās saules.

Es daudz nemoralizēšu, jo zinu un ticu, ka Jūs paši sajūtat sirdī, ka ir kaut kas jādara, un to arī darāt. Cik nu katrs spēj un var. Neskatoties uz to, ka esam ļoti daudzas reizes nodoti, apkrāpti, pazemoti un aizvainoti! Un iespējams, neredzam pagaidām gaismu tuneļa galā.

Es aicinu pacelties pāri šiem pāridarījumiem. Un piedot visiem un ikvienam, tai skaitā arī sev, par to, kas nav sanācis tā, kā mēs to vēlamies. Par to, lai smaids rotātu mūsu bērnu sejas. Par to, lai latvieši un ikviens, kurš dzīvo Latvijā, būtu lepns par latviešu tautu.

Foto no privātā arhīva

Es aicinu nepārdoties un nekalpot naudai. Lai nauda NEKAD nebūtu strīdu iemesls un attiecību bojātājs mūsu dzīvē. Nauda nāk un iet, cilvēki un mūsu mīļie ir tagad, bet var nebūt rīt! Bez naudas mēs spējam dzīvot, bez mīļajiem līdzās mēs esam vientuļi un mirstam.

Es aicinu jau šovakar apskaut vienam otru un pateikt vienkāršo cilvēcisko PALDIES – Paldies Tev, draugs, ka Tu man esi!

Es aicinu neieciklēties uz lētām un nevajadzīgām Ziemassvētku dāvanām. Nevajag pirkt vienam otra mīlestību. Mēs mīlam, jo tas ir dabiski un mums nepieciešami.

Man nevajag Jūsu dāvanas, vien esi līdzās un sniedz man savu smaidu, padomu un sirds siltumu, lai es varu kļūt spēcīgs un patstāvīgs. Lai es varu kļūt pašpārliecināts un iedvesmot citus kļūt tādiem. Lai es varu stāvēt pāri ļaunumam un merkantilām iegribām. Lai es varu būt cilvēks, kuru mīl un kurš mīl!

Foto

Vēlos pateikt lielu paldies Latvijas audžu ģimenēm, kuras savās ģimenes ligzdiņās pieņem un ar mīlestību apauž svešus bērniņus. Dod cerību un māca to, kā būt cilvēkam.

Es ļoti lūdzu Jūs, mani dārgi latvieši, vienmēr atcerēties, ka aizvainojums un dusmas, NAV mūsu draugi un līdzgaitnieki.

Latvieši ir ļoti spēcīga tauta. Ļoti garā stipra. Ļoti toleranta un iejūtīga.

Latvieši ir tauta, kas nes pasaulei gaismu, saticību un mieru. Kā mīl latvieši, nemīl neviena cita pasaules tauta. Latvieši ir sirdsgudri, taisnīgi, talantīgi, intelektuāli un pilni ar mīlestību.

Es aicinu neļauties dažādām provokācijām un centieniem mūs nomelnot, pazemot un graut mūsu pašapziņu!

Jūs zināt, kas ir Jūsu vecāki, vecvecāki, no kurienes mēs nākam, kas esam un ko darām.

Mēs esam pelnījuši cienīgu attieksmi pret sevi! Tā vienkārši ir!

Mums nevajag svešas, surogātas vērtības!

Mīļie mani!

Novēlu Jums visiem un katram atsevišķi. Esiet laimīgi ar to, kas Jums ir, nevis bēdājaties par to, kas Jums nav un iespējams nekad nebūs, vai arī tas Jums nemaz nav vajadzīgs, lai Jūs būtu laimīgi!

Lai Jūsu ģimenes ir skaistas, veselas un dzīvespriecīgas!

Lai Jūs uz sliktu vārdu atbildat ar labu!

Nevairosim naidu, dusmas un aizvainojumu! Vairosim Prieku, Mīlestību un Cilvēcību!

Es Jūs mīlu par to, ka Jūs esat!

Priecīgus Ziemassvētkus!

Ar cieņu un mīlestību,

Jūsu tautietis

Latvietis – Kaspars Pudniks”

Video: Ziemassvētku dziesma

TOP komentāri

 • Daina
  +6 +5 -1

  Daina

  Kaspar! Sirsnīgs paldies par labajiem vārdiem! Ceru, ka tajos ieklausoties, mēs visi kļūsim labāki! Es tam ticu! Paldies par skaistajiem koncertiem visai grupai! Brīnišķīgus Jums Ziemassvētkus un lai viss izdodas!
 • ----doremi
  +6 +5 -1

  ----doremi

  ko teikt ka tikai to ,skaistam cilvekam skaisti vārdi rakstās ,paldies puisi
 • Dzintra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl