Agneses Zeltiņas dēla Robija sirds aizvien ir brīva

10 komentāri
Agneses Zeltiņas dēla Robija sirds aizvien ir brīva
INSTAGRAM

Aktrises Agneses Zeltiņas 16 gadus vecais dēls Robijs, pateicoties mammas popularitātei, izpelnās atzinību no aktrises faniem, tāpēc nav brīnums, ka zvaigznes atvase sociālajā tīklā ”Instagram” atbild uz savas mātes fanu, kā arī savu draugu uzdotajiem jautājumiem. Atbilžu publiskošanu ”Instagram” stāstos iecienījušas daudzas sabiedrībā zināmas personas.

Robijs jau no 2012. gada aizraujas ar grafiti mākslu. Sešu gadu laikā iegūtā pieredze drīz puisi padarīs par meistaru īpašajā mākslas virzienā.

Puisis neslēpj, ka policija viņu vēl nav noķērusi, zīmējot grafiti, jo viņš ļoti ātri prot skriet.

Slavenības dēls ir 185 garš, tālab garo kāju un sportiskās formas dēļ var ātri pārvietoties. Robijs pie stieņa var pievilkties 17-20 reizes, bet kā savu mīļāko sporta veidu nosauc basketbolu.

Robija iespaidīgais torss nepalika nepamanīts, sportiskais dzīvesveids atmaksājās. Pats puisis gan uzskata, ka ”sešpaka” iegūta, jo no rīta viņš ēd gaļu.

Skolnieks mīl dzīvot neiespringstot, bez stresa, kā galveno nākotnē uzskata būšanu laimīgam un izaugsmi. Nākotnē Robijs plāno ”gāzt kalnus”.

Par spīti jaunajam vecumam slavenības dēls, ja iegūtu miljonu, neiztērētu to niekos, bet gan lielāko daļu investētu savā nākotnē.

Robijs atbildēja arī uz privātu jautājumu, atklājot, ka viņam nav mīļotās meitenes.

10 komentāri