Komentāri
Agnese Rakovska sevī sajutusi nūģi un smej, ka vecums nenāk viens
Mūziķa Agnese Rakovska (Foto: F64)

Grupas Triānas parks dziedātāja Agnese Rakovska nav masu pasākumu fane un koncertus labprātāk izbauda, atrodoties ”pensionāru zonā”. ”Tur, kur ir omes un pensionāri, – tajā sektorā esmu arī es,” smej mūziķe un atklāj, ka līdz ar vecumu mainījušās prioritātes.

”Es, gadiem ejot, sevī arvien vairāk sajūtu nūģi. Tas ir tāds komforta zonā mītošs radījums, kuram patīk pagulēt mīkstā gultiņā, nevis teltī, viņam gribas ēst no šķīvīša ar dakšiņu un nazīti, nevis no plastmasa traukiem, kas krīt. Vēl jāstāv rindās… Ar katru gadu jūtu, ka lietas, kas agrāk vispār nelikās svarīgas, paliek arvien būtiskākas. Vecums nenāk viens,” sarunā ar Skaties.lv smej dziedātāja Agnese Rakovska.

Šajā nedēļas nogalē gaidāmo Positivus festivālu Agnese vērtē kā jauku un pozitīvu, bet atklāj, ka pašu nekad nav saistījuši lieli masu pasākumi. ”Mani tas nogurdina. No cilvēcīgā viedokļa man ir svarīgi labi izdarīt savu darbu – uzkāpt uz skatuves, saņemt emocijas – un tad doties tālāk uz savu čučumuižu. Ja vēl ir lietus un slapjā padarīšana, gumijnieki… Tam visam vajag daudz sagatavošanās darba. Bet, ja tevi uz vienu dienu aizved un atved, ir treileris un svīta, kas par tevi parūpējas par visu pārējo, tad var braukt kaut vai uz Kamčatku,” ar smaidu uz lūpām, bet atklāta ir Agnese, akcentējot, ka sevi tomēr nejūt kā festivālu cilvēku.

Arī ejot uz lieliem koncertu, piemēram, Arēnā Rīga, Agnese daudz labprātāk priekšnesumus bauda, atrodoties sēdvietā. ”Tur, kur ir omes un pensionāri, – tajā sektorā esmu arī es. Es tur sēžu ar saviem okulāriem – brillēm uz izbaudu koncertu. Nostāvēt man paliek arvien grūtāk. Man sāp kājas, mugura, kakls, viss pārējais – tāda ir tā sūrā dzīve,” smej mūziķe.

Neskatoties uz visu, Agnese ar grupu Triānas parks jau sestdienas vakarā Positivus apmeklētājus iepriecinās, kāpjot uz Palladium skatuves. Ir arī pāris mākslinieku, ko noteikti gribēs redzēt pati un arī citiem iesaka nepalaist garām. ”Es ieteiktu pievērst uzmanību mazāk dzirdētiem nosaukumiem, jo tad būs lielāka iespēja pašam atklāt kaut ko jaunu. Manuprāt, viena no interesantām grupām, kura mani personīgi uzrunā, ir grupa Warpaint no Amerikas. Manuprāt, ļoti atbilstoša Positivus skatuvei, atmosfērai, kaut kas ļoti gaisīgs, pat mazliet meditatīvs,” ieteikumos, ko noteikti nepalaist garām Positivus festivālā, dalās Agnese. Tikpat labprāt viņa iesaka izbaudīt zviedru mūziķes Elliphant uzstāšanos, par kuras mūziku Agnese uzzinājusi pavisam nesen. ”Gribas paklausīties, kā mākslinieki, kas uzrunā ierakstos un digitālā formātā, to dara ”dzīvajā”. Kādas ir atšķirības un šova nianses,” atzīst viena vizuāli spilgtākajām pašmāju mūziķēm.

Jautāta atklāt grupas Triānas parks tuvākās nākotnes ieceres, mūziķe teic, ka rudenī atkal dosies pie sava producenta Igaunijā un turpinās darbu studijā. ”Mēs gribam ierakstīt dziesmas arī latviešu valodā. Tomēr tirgus specifika ir tāda, kāda ir. Latvijā ir jādzied latviski. Redzēsim, kā mums ies,” saka Agnese.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl